За принциповості прокуратури Житомирщини та обласної ради попереджено неправомірне одержання дозволів для видобутку бурштину на площі 2,4 тис га

13.02 12:21    
Прокуратура Житомирської області вживає системних заходів для попередження будь-яких протиправних спроб щодо незаконного одержання спеціальних дозволів для видобування покладів бурштину на території місцевих родовищ.

Вступивши у розгляд справ на захист інтересів територіальної громади, прокуратура довела незаконність позовних вимог приватних підприємств.

Зокрема, Житомирський окружний адміністративний суд визнав позицію прокуратури обґрунтованою та відмовив ТОВ «Амбер Холдинг» у задоволенні позову щодо визнання неправомірним рішення Житомирської обласної ради про відмову у наданні погодження на отримання спеціального дозволу для видобування бурштину на території Зимухінської ділянки.

Йдеться про те, що на звернення товариства щодо надання погодження на одержання спецдозволу на користування надрами на території Зимухінської ділянки площею 1511, 3 га, що в Овруцькому районі, обласна рада прийняла рішення про відмову у наданні такого погодження.

Нагадаємо, аналогічне рішення органом місцевого самоврядування було прийнято і щодо звернення ТОВ "Компанія "Надра Галичини", яке неправомірно претендувало на розробку родовища надр Тетерівської ділянки орієнтовною площею понад 900 га, що в Овруцькому районі.

Обидва приватні товариства намагалися оскаржили рішення обласної ради у суді. Однак, в обох випадках Житомирський окружний адміністративний суд позицію прокуратури та обласної ради визнав обґрунтованою, підтвердивши законність рішення органу місцевого самоврядування.
Як повідомлялося раніше, ТОВ "Компанія "Надра Галичини" суд також відмовив у задоволенні позову.

Таким чином, за принципової позиції прокуратури Житомирщини, попереджено неправомірне одержання дозволів для видобутку бурштину на двох ділянках загальною площею 2,4 тис га.

Довідково: орієнтовна вартість земель, щодо яких підприємство намагалось отримати дозвіл на видобуток бурштину, становить 47 млн гр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:48
Юлія Свириденко під час робочої поїздки до Одеси вручил ...
Вчора 20:48
МОЗ: В Одесі запрацював новий центр Superhumans
Вчора 20:47
Юлія Свириденко: Завдання Уряду — посилити захист Одещи ...
04 липня 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
04 липня 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення