Молодих політиків Житомирщини ВО "Батьківщина" буде безкоштовно навчати

Молодих політиків Житомирщини ВО "Батьківщина" буде безкоштовно навчати

06.07 10:55    
Як повідомляє кореспондент Рупор Житомира, Юлія Тимошенко заявила, що в рамках реформування Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" і перетворення його на партію європейського типу планується створити Школу молодого лідера.

"Сьогодні ми поставили перед собою дуже важке завдання – перетворити партію лідерського типу (а наша партія, як і все інші партії в Україні, є партією саме лідерського типу, що в принципі суперечить класичній практиці). Ми хочемо створити справжню демократичну сильну партію європейського типу", - сказала Юлія Тимошенко напередодні в ефірі телеканалу ТВі.

За її словами, у вересні на з'їзді ВО "Батьківщина" планується ухвалити рішення про внесення змін до статуту. "Ми започаткуємо всі класичні демократичні процедури, які є в європейських партіях", - підкреслила лідер "Батьківщини".

Зокрема, Юлія Тимошенко уточила, що йдеться про запровадження системи праймеріз для обрання на конкурентній основі як керівників осередків всіх рівнів, так і лідера партії. "Демократичність і полягає в тому, що ніхто не знає, хто буде конкурентом. Можуть висунути молодого лідера з точки зору досвіду в політиці, і ця конкуренція – прекрасна. Я її вітаю. Тому що сильні політики ніколи не бояться конкуренції, вони навпаки її прагнуть, тому що це є рушійна сила всіх перетворень", - переконана вона.

"Ми хочемо створити на базі нашої партії Школу молодого лідера, де ми зможемо навчати безкоштовно всіх молодих людей, які захочуть все своє життя пов'язати з політикою. Навчаючи людей, ми будемо також формувати резерв в партії. Є велика проблема України, що жодна партія не має навченого справжнього кадрового резерву на той випадок, коли партія приходить до влади і в той же час на партійні посади. Зараз ми це починаємо фундаментально робити", - заявила Юлія Тимошенко.

Крім того, за її словами, в рамках реформування в партії "Батьківщини" планується запровадити децентралізовану систему її діяльності. "Кожен осередок партії буде самостійно формувати кадрову політику, свої бачення щодо депутатського корпусу, самостійно відпрацьовувати тактику і стратегію своєї поведінки в кожному конкретному регіоні, координуючи це з загальною стратегією. Це дуже важливий елемент", - наголосила лідер "Батьківщини".

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:02
У Макарові на Київщині 50 родин отримали ключі від відн ...
Вчора 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Вчора 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Вчора 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Вчора 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення