Голова Житомирської «Свобода» Сидір Кізін: Ми за вами слідкуємо

25.10 20:12    
25 жовтня голова обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін спільно із представниками чотирьох інших демократичних сил Житомирщини підписав Декларацію «Чесні вибори - 2010».

Свої підписи під документом поставили також голови обласних організацій: партії «Фронт змін» Геннадій Зубко, «Батьківщини» Сергій Пашинський, партії «Наша Україна» Юрій Павленко, та «Української платформи» Тетяна Романовська.

Декларація має на меті запобігти фальшуванню місцевих виборів на Житомирщині.

Голова Житомирської «Свобода» Сидір Кізін: Ми за вами слідкуємо


«Об’єднання політичних сил задля забезпечення чесних виборів під головуванням провладних партій неможливе. Ми не забули, як керівники Партії регіонів брали активну участь у фальшуванні президентських виборів 2004 р., внаслідок чого було оголошено третій тур. У нас є численні сигнали про застосування владою адміністративного ресурсу, є інформація про підготовку масових фальсифікацій. Тому єдиним можливим форматом спротиву зазначеним брудним технологіям є об’єднання опозиційних сил та громадських організацій», - зазначив голова обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Також Сидір Кізін закликав журналістів та громадськість повідомляти про будь-які намагання спотворити вибір жителів Житомирської області. Він додав, що за порушення виборчого законодавства передбачається кримінальна відповідальність.

«Це до 5 років позбавлення волі. Я звертаюся до тих, хто має намір продати свій голос, або погодився прийняти участь у фальсифікації голосування: ми за вами слідкуємо, у нашої юридичної служби достатньо досвіду щоб запроторити вас за грати!» - наголосив Сидір Кізін.



RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:48
"Потрібні" висновки ВЛК за гроші та мільйонні активи: ...
Сьогодні 16:40
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав дезертир, яки ...
Сьогодні 16:39
Годував «віртуальних» бійців: через недбалість посадовц ...
Сьогодні 16:38
Ухилення від сплати 9,7 млн грн ПДВ під час продажу риб ...
Сьогодні 16:38
Зламали сейфи та винесли понад мільйон гривень: п’ятьох ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
Сьогодні 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення