Віталій Француз: Житомирські депутати бойкотували сьогоднішню сесію

02.08 17:01    
Як повідомляє кореспондент «Рупор Житомира», сьогодні прес-конференція ВО «Батьківщина» відзначилась черговими «гарячими» заявами та вимогами.

Так, під час прес-конференції, народний депутат Сергій Пашинський та його заступник Віталій Француз висунули вимогу губернатору Сергію Рижуку відправити у відставку мера Житомира Володимира Дебоя, який є представником Партії регіонів.

Віталій Француз: Житомирські депутати бойкотували сьогоднішню сесію



«Для нормальної людини це вже не знак – це вже набат. Ви вдумайтесь – депутати свідомо бойкотували сьогоднішню сесію Житомирської міської ради»,
- так прокоментував Віталій Француз сьогоднішню сесію, яка не відбулась через низьку явку депутатів.

«Ви були свідками того, що на сесію не прийшли навіть деякі депутати з провладної Партії регіонів. У залі було присутньо лише 22 депутати та мер. Немає більшості у міськраді - вона вже розсипалася», - підкреслив Француз.

«Як що Партія регіонів не змусить Володимира Дебоя подати у відставку з посади мера Житомира, то ми всі зрозуміємо, що з Дебоя за мер, а відповідальність за всі події несуть особисто Віктор Янукович та його ставленик губернатор Сергій Рижук», - так у свою чергу заявив народний депутат України Сергій Пашинський, та додав:

«Якби мер Володимир Дебой був дійсно мером – ініціативи про його відставку не було б. Ви всі знаєте мера Коростеня Москаленка. Він мені не друг, він мій політичний опонент. Але колись від мене було чути що Москаленко – поганий мер. Ні! Бо він не є поганим мером».


Віталій Француз: Житомирські депутати бойкотували сьогоднішню сесію


Віталій Француз: Житомирські депутати бойкотували сьогоднішню сесію


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення