Жебрівський став головою об’єднаної партії «Українська платформа «Собор»

Жебрівський став головою об’єднаної партії «Українська платформа «Собор»

03.12 18:41    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Української платформи «Собор», народного депутата, нашого земляка, Павла Жебрівського обрали головою об’єднаної партії «Українська платформа «Собор». Таке рішення було ухвалено в суботу, 3 грудня, на об’єднавчому з’їзді УРП «Собор» та партії «Українська платформа».

Цього ж дня відбувся з’їзд партії «Українська платформа» Павла Жебрівського, який прийняв рішення самоліквідуватися, а членам партії рекомендував вступити до УРП «Собор».

Жебрівський був обраний шляхом таємного голосування. Свої голоси за нього віддало 216 делегатів з 233. Анатолій Матвієнко не висував свою кандидатуру на посаду голови об’єднаної партії. Своє рішення він пояснив бажанням показати приклад національно-демократичним силам, яким, за його словами, заважають об’єднуватися амбіції окремих політиків.

Натомість об’єднавчий з’їзд обрав Анатолія Матвієнка заступником голови партії Українська платформа «Собор».

«Ми об’єднали дві політичні сили – Українську платформу та УРП «Собор» і закликаємо всі демократичні сили об’єднуватися для того, щоб створити альтернативу не лише існуючій владі, але і тим, хто за 20 років не зміг втілити реформи в Україні», - сказав Павло Жебрівський.

«В Україні такого, що не було, щоб партія приймала рішення про об’єднання і через це ліквідовувала свою реєстрацію, - зауважив Жебрівський, - Українська платформа – перша в історії нашої політики. Але це рішення ми приймали свідомо, адже розуміли, що від цього виграє Україна».

Павло Жебрівський зазначив, що Українська платформа «Собор» буде правоцентристською партією і відстоюватиме принципи ринкової економіки. При цьому виборчі списки будуть формуватися через внутрішній праймеріз, так як, за його словами, здорова конкуренція в партії спричиняє розвиток.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:27
Держаудитслужба представила у Будапешті власні напрацюв ...
Вчора 21:27
Держаудитслужба та Аудиторська Рада Ukraine Facility пр ...
Вчора 21:26
Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дн ...
Вчора 21:26
На Одещині спроба незаконно перетнути кордон завершилас ...
Вчора 21:25
На Волині затримали жителя Рівного під час спроби переп ...
21 жовтня 16:19
Юридичні, бухгалтерські та нотаріальні послуги для укра ...
20 жовтня 17:24
Що таке біржа фрілансу: особливості та переваги
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення