На Житомирщині чинять тиск на членів ВО «Свобода»

На Житомирщині чинять тиск на членів ВО «Свобода»

11.07 15:35    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Обласної організації ВО "Свобода", кандидат на посаду міського голови міста Малина Василій Буткевич, котрий є самовисуванцем від БЮТу, а нині виконує обов’язки Малинського міського голови, своїм рішенням заборонив "свободівцям" розміщувати намет для ведення агітаційної роботи на центральному майдані міста.

Ховаючи істинне обличчя за владною посадою, цей посадовець від БЮТ, вирішив у такий спосіб вплинути на ведення передвиборчої кампанії, що вже є прямим порушенням виборчого законодавства України. Політика – це, передусім, змаг ідей, а як відомо, ідея завжди перемагає будь-які гроші, посади та бутафорні привілеї. У нашому випадку – це ідея українського націоналізму.

Нагадаємо, що перший заступник міського голови м. Малина, а нині в.о. Василій Буткевич був замішаний у ДТП, в результаті якого під колесами його автомобіля загинула жінка, але справу закрили. Слідство тоді не встановило провину водія.

Житомирська обласна організація ВО "Свобода" розцінює такі дії можновладця як продовження його блюзнірських вчинків, спрямованих проти українців, котрі бажають обирати чесну та відповідальну владу в особі Василя Федоренка. А тому ця влада прагне залякати партійців і прихильників ВО "Свобода", позбавивши малинчан доступу до інформації про діяльність нинішньої неукраїнської збанкрутілої влади, лукаву та безвідповідальну політику сучасної псевдоеліти.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення