У Житомирі Партія регіонів ініціює проведення Форуму жінок

У Житомирі Партія регіонів ініціює проведення Форуму жінок

11.02 10:34    
Як повідомляє Жіночий журнал Житомирянка.інфо, 1 березня у Житомирі відбудеться Форум жінок Житомирщини «Жінка-лідер в українському суспільстві», присвячений третій річниці діяльності Президента України Віктора Януковича та Міжнародному дню прав жінок і миру. Ініціатором цього заходу виступили жінки, члени ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. Про це повідомила членів Виконкому Житомирської обласної партійної організації Раїса Гула 7 лютого.

Раїса Миколаївна наголосила на особливій значимості тієї роботи, яку проводять жінки Житомирщини у різних сферах життєдіяльності, конкретними справами реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, направлені на покращення життя людей. Вони є активними учасниками усіх прогресивних перетворень, які відбуваються сьогодні у суспільстві.

Голова Житомирської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Сергій Рижук, члени Виконкому вітали ініціативу жінок і прийняли рішення щодо підтримки та організаційного сприяння проведенню форуму.

«Та увага і підтримка з боку держави, яку сьогодні відчувають жінки, є всебічною і системною, - наголосила Раїса Гула. – Сьогодні під час відвідин Житомирського обласного перинатального центру , який був створений в рамках проекту „Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства”, ініційованого Президентом України Віктором Януковичем, ми мали можливість переконатися у тому, що на Житомирщині цей проект реалізований повною мірою і вже приніс реальні позитивні зміни. Велику подяку очільнику області, Президенту, всім, хто причетний до його реалізації, висловлювали жінки, який на цей момент перебували у центрі і отримували тут висококваліфіковану медичну допомогу».

Саме такі конкретні результати роботи формують позитивний імідж реформ, тому ми повинні робити все можливе, аби таких результатів було якомога більше – резюмував Сергій Рижук.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:48
"Потрібні" висновки ВЛК за гроші та мільйонні активи: ...
Вчора 16:40
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав дезертир, яки ...
Вчора 16:39
Годував «віртуальних» бійців: через недбалість посадовц ...
Вчора 16:38
Ухилення від сплати 9,7 млн грн ПДВ під час продажу риб ...
Вчора 16:38
Зламали сейфи та винесли понад мільйон гривень: п’ятьох ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
Вчора 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення