Житомирські «нашоукраїнці» виступають за відновлення мажоритарки!

Житомирські «нашоукраїнці» виступають за відновлення мажоритарки!

23.02 18:14    
Голова фракції «Наша Україна» в Житомирській районній раді Валентин Стойко заявляє, що загальна думка депутатів його фракції відносно розвитку політичної системи в Україні – потрібно відновлювати мажоритарну виборчу систему.

«Кожен депутат має бути саме обранцем народу. А поки що ми намагаємося робити все можливе для того, щоб у нашій, так би мовити, місцевій політиці панував передусім здоровий глузд. Це запорука сенсу й потрібності нашої праці», - констатує депутат.

За повідомлення газети «Сільське життя», на сьогодні депутати фракції «Наша Україна» в райраді очолюють дві комісії – голова та секретар гуманітарної комісії О. Гребенюк та Н. Аврамець, голова земельної комісії В. Оржехівський.

Голова фракції вважає, що основна робота депутата має бути саме на місцях, у безпосередньому контакті з населенням. Ось чому члени його фракції закріплені за окремими населеними пунктами і завжди присутні на сесіях сільських рад та досконало знають, що там відбувається.

Сам Валентин Михайлович співпрацює з Тетерівською та Садківською сільрадами і щомісяця присутній на сесіях. У його майбутніх планах - побудувати місток у Садках.

Спеціально від «Рупор Житомира»:

Як відомо, останнім часом все більше українців виявляють своє незадоволення результатами пропорційної системи виборів, коли виборці голосують лише за політичну партію, а не за конкретну людину. Ось чому більшість депутатів на цей день майже не звертають своєї уваги на проблеми пересічного громадянина – вони підконтрольні тільки партійним босам, а тому повинні повністю виконувати вказівки зверху. Дехто в народі вже почав називати таких депутатів звичайними «кнопкодавами».


За матеріалами газети «Сільське життя»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:36
Екстрадовано підозрюваного у збуті наркотиків та контра ...
Вчора 22:35
Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загально ...
Вчора 22:33
Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічн ...
Вчора 22:33
Уряд запускає спецмеханізм контрольованого експорту збр ...
Вчора 22:32
Передача технологій і озброєння партнерам в рамках Dron ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення