На Житомирщині після депутатського звернення чиновники отримали штрафи

На Житомирщині після депутатського звернення чиновники отримали штрафи

21.02 16:10    
Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області розглянуло звернення депутата Житомирської обласної ради Руслана Годованого щодо нерозчищених доріг у області і наклало штрафи на чиновників, які не впорались зі своєю роботою.

Ще наприкінці січня депутат вимагав, аби люди, які відповідають за якість прибирання доріг у Житомирській області, понесли персональну відповідальність за нерозчищені шляхи.

«Важливо, що депутатські звернення не проходять повз правоохоронців, і на них реагують відповідним чином. Я отримав відповідь від УДАІ Житомирської області, у якій йдеться про те, що за незадовільне зимове утримання дороги Київ-Чоп були складені адміністративні протоколи на т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг, директора ДП «Житомирський облавтодор», начальників ДРП №1 «Кочерів» та ДРП №2 «Березино». Ці люди справді понесли персональну відповідальність за те, що не виконували справно свою роботу», - коментує депутат обласної ради Руслан Годований.

Відповідно, чиновники мають сплатити штрафи за свою бездіяльність у розмірі більш ніж 1000 гривень кожен.

На думку депутата Руслана Годованого, така реакція ДАІ – це ознака того, що на будь-яку ситуацію можна вплинути, якщо не бути байдужим.

«Я вимагав саме персональної відповідальності, тому що ці люди мають усвідомлювати – за погану роботу штраф будуть платити вони особисто, а не колективний орган. Я переконаний, що житомиряни мають бути небайдужими, фіксувати ями чи нерозчищені дороги, звертатись до відповідних органів. Тоді чиновники зрозуміють, що роботу треба виконувати якісно, а не абияк. Вони мають усвідомлювати свою відповідальність і можливі наслідки своєї байдужості до виконання власних обов’язків», - переконаний Руслан Годований.

На Житомирщині після депутатського звернення чиновники отримали штрафи

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:34
Республіканці у Штатах починають змінювати своє ставлен ...
31 жовтня 23:22
ДСНС України отримала нову техніку від Уряду Німеччини ...
31 жовтня 23:21
На Вінниччині прикордонники викрили харків’янина, який ...
31 жовтня 23:21
Співробітники ДПСУ та БЕБ викрили мережу незаконного зб ...
31 жовтня 23:20
На Одещині прикордонники виявили цигарки, сховані під к ...
31 жовтня 22:53
Україна власним досвідом виборола собі право не лише ім ...
31 жовтня 22:51
Мінфін: У жовтні до загального фонду держбюджету надійш ...
31 жовтня 22:49
Мінцифри: Як оформити відстрочку через ЦНАП — все, що п ...
31 жовтня 22:47
Юлія Свириденко: Уряд тимчасово заборонив експорт необр ...
31 жовтня 22:45
Павільйон Not for Sale з EXPO 2025 можна побачити Украї ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення