На зустрічі із керівництвом області Геннадій Зубко хоче поговорити про ТТУ та дороги

25.02 16:21    
Народний депутат України Геннадій Зубко візьме участь у офіційній зустрічі із керівництвом обласної адміністрації та обласної ради у випадку, якщо на цій зустрічі будуть не тільки обговорюватись, а і вирішуватись важливі для області питання.

Про це він написав сьогодні у листі-відповіді на запрошення голови Житомирської ОДА Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського взяти участь в офіційній зустрічі обласної влади із депутатами - представниками Житомирщини.

Зокрема, Геннадій Зубко пропонує обговорити із Сергієм Рижуком, Йосипом Запаловським та іншими депутатами Верховної Ради проблему із заборгованістю із заробітної плати працівників ТТУ, яка не виплачується в повному обсязі ще із листопада місяця.

Зокрема, на зустрічі із трудовим колективом, яка пройшла два тижні тому, працівники ТТУ так і не отримали чіткої відповіді від влади, коли вони отримають гроші.

На зустрічі з працівниками ТТУ Геннадій Зубко запропонував справедливо перерозподілити державну субвенцію. Він переконаний, що 50% грошей, які виділяє держава на компенсацію пільгового проїзду, повинні іти на місто Житомир.

Фракція «Фронт Змін» в обласній вже направила відповідний проект рішення щодо перерозподілу державних субвенцій на чергову сесію. Тому обговорення питання ТТУ і шляхів виходу підприємства із кризи є надважливим для такої зустрічі, переконаний Геннадій Зубко.

Також народний депутат пропонує винести на офіційну зустріч керівництва області та народних обранців питання стану доріг на Житомирщині.

«Сьогодні у Житомирській області та у самому обласному центрі як ніколи розбиті дороги, якими небезпечно їздити. Про це говорять чиновники на усіх рівнях, але як вирішити цю проблему, поки що ніхто не сказав», - коментує свій лист Геннадій Зубко.

Депутат пропонує запросити на зустріч керівників області та нардепів керівника Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Віктора Мирончука та начальника служби автомобільних доріг у Житомирській області Сергія Кондратюка.

Тільки за участю людей, які безпосередньо відповідають за ТТУ та дороги області, можлива конструктивна і результативна зустріч, переконаний Зубко.
Нагадаємо, що Сергій Рижук та Йосип Запаловський хочуть провести офіційну зустріч 28 лютого із усіма народними депутатами, обраними до Верховної Ради від Житомирської області.

Прес-служба Народного депутата України
Геннадія Зубка (фракція ВО «Батьківщина»)


На зустрічі із керівництвом області Геннадій Зубко хоче поговорити про ТТУ та дороги

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:34
Республіканці у Штатах починають змінювати своє ставлен ...
31 жовтня 23:22
ДСНС України отримала нову техніку від Уряду Німеччини ...
31 жовтня 23:21
На Вінниччині прикордонники викрили харків’янина, який ...
31 жовтня 23:21
Співробітники ДПСУ та БЕБ викрили мережу незаконного зб ...
31 жовтня 23:20
На Одещині прикордонники виявили цигарки, сховані під к ...
31 жовтня 22:53
Україна власним досвідом виборола собі право не лише ім ...
31 жовтня 22:51
Мінфін: У жовтні до загального фонду держбюджету надійш ...
31 жовтня 22:49
Мінцифри: Як оформити відстрочку через ЦНАП — все, що п ...
31 жовтня 22:47
Юлія Свириденко: Уряд тимчасово заборонив експорт необр ...
31 жовтня 22:45
Павільйон Not for Sale з EXPO 2025 можна побачити Украї ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення