Віталій Журавський завтра на Житомирщині зустрінеться з дружинами померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Віталій Журавський завтра на Житомирщині зустрінеться з дружинами померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

25.04 17:58    
Завтра в День Чорнобильської трагедії Віталій Журавський планує зустрітися з дружинами померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і з дітьми, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, саме в Народицькому і Малинському районах і надасть їм від свого фонду посильну фінансову допомогу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Vitaliy Zhuravskiy
Чорнобильська катастрофа, яка сталася 27 років тому в Україні, в десятках кілометрів від мого виборчого округу, навіки змінила історію.
Вона наочно засвідчила, що недооцінка загроз та ризиків, якими супроводжується діяльність людини у цій сфері, може стати причиною негативних наслідків глобального масштабу.

Аварія на Чорнобильській АЕС завдала Україні, і зокрема моїй малій батьківщині - Житомирщині, глибокої рани, з якою нам і наступним поколінням доведеться жити ще впродовж багатьох років.

Внаслідок аварії постраждали мільйони людей, тисячі з них пішли з життя, десятки тисяч продовжують страждати. Серед територій мого виборчого округу, які найбільше постраждали – Народицький і Малинський райони. Народицький - єдиний в Україні район, який знаходиться в зоні безумовного (обов»язкового) відселення і належить до різних зон радіоактивного забрудження.

Чверть століття тому людство вперше дізналося про інший зміст слова «ліквідатор». Адже саме завдяки мужності, самовідданості, а часто і жертовності ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ця техногенна катастрофа не набула ще більш жахливих розмірів.

Працівники міліції, пожежники, лікарі, водії, військовослужбовці опинилися в епіцентрі катастрофи і зробили без перебільшення все можливе для її ліквідації.

Серед тих, хто грудьми зупинив поширення неконтрольованого атому, є чимало моїх земляків. Завтра в День Чорнобильської трагедії я планую зустрітися з дружинами померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і з дітьми, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, саме в Народицькому і Малинському районах і надати їм від свого фонду посильну фінансову допомогу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення