Пашинський про перевибори у Києві: Хай влада грається в «Беркут»…

Пашинський про перевибори у Києві: Хай влада грається в «Беркут»…

28.09 11:54    
В "Батьківщині" впевненні, що на виборах у проблемних округах 15 грудня переможуть кандидати від опозиції, оскільки результати виборів 2012 року лише підтверджують, що виборці не готові віддавати свої голоси за провладних кандидатів.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат, заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Пашинський.

"Ми будемо боротися. Хочу звернути, що ми не програли цих округів. Ми більше того отримали документальне підтвердження, що ми виграли. Хочу звернути увагу, що кандидатів на цих округах визначила не партія "Батьківщина", кандидатів визначили виборці, які за них проголосували і наші кандидати без сумніву (у нас є всі оригінальні протоколи з усіх дільниць) ці вибори виграли", - сказав нардеп.

На думку Пашинського під час парламентських виборів у 2012 році влада займалася відвертим "бандитизмом".

"Янукович та його оточення просто навіть не фальшували, фальшування це більш делікатна річ, а коли вводиться рота "Беркута" на окружну виборчу комісію, і просто крадуть оригінали виборчих документів, то це бандитизм у чистому вигляді. І завдяки такому бандитизму Янукович зірвав ці вибори не тільки по цим п'яти округам. Нам вдалося хоча би так вирвати, щоб там не були визнані вибори", - сказав він.

Нардеп переконаний, що напруження 15 грудня буде значним, але перемогу здобудуть опозиціонери.

"Щодо цих виборів, то концентрація і влади і нас буде максимальною, тому що ми зобов'язанні перед виборцями, перед нашою державою відстояти вибір народу, це наш прямий обов'язок. Наші кандидати абсолютно налаштовані на боротьбу, ми впевнені, що ми переможемо", - сказав Пашинський.
"Тому якщо влада хоче грати з нами в "Беркут", то хай грається. Рано чи пізно дограється", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні газета "Голос України" опублікувала текст закону про призначення повторних виборів народних депутатів України в п'яти округах на 15 грудня, який учора підписав президент Віктор Янукович.

Таким чином повторні вибори у 5 проблемних округах відбудуться 15 грудня. Депутати підтримали у першому читанні та в цілому відповідний законопроект, внесений головою Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давидом Жванією. Законопроект передбачає, що вибори відбудуться в округах №94 – Київська область, №132 - Миколаївська область, №194, №197 - Черкаська область, №223 - Шевченківський район Києва 15 грудня.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: gazeta.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:50
Денис Шмигаль обговорив передачу озброєння та оборонні ...
Вчора 16:48
Тетяну Бережну призначено на посаду Віце-премʼєр-м ...
Вчора 16:47
Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав зві ...
Вчора 16:47
8 тисяч доларів — на вітер: прикордонники затримали пор ...
Вчора 16:46
На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке пе ...
Вчора 16:41
Уряд профінансує заходи зі зміцнення обороноздатності д ...
Вчора 16:39
Нотаріат без бар’єрів: умови виїзду нотаріуса до людини ...
Вчора 16:37
Сучасна, цифрова, орієнтована на людину: пріоритети роз ...
Вчора 16:35
Майже 650 млн грн інвестицій: у Черкаській області розп ...
Вчора 16:33
Понад 49 тис. документацій із землеустрою та оцінки зем ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення