Резолюція Народного Віче «За європейський Житомир, за європейську Україну!»

Резолюція Народного Віче «За європейський Житомир, за європейську Україну!»

27.11 19:38    
Україна знаходиться на порозі епохальних змін: 29 листопада у Вільнюсі президент повинен підписати Угоду про асоціацію з Європейським союзом. Серед переваг: європейські стандарти життя, повага до прав людини, нові можливості для розвитку економіки.

Кілька днів поспіль ми, житомиряни днюємо і ночуємо на майдані Корольова в рідному місті; ми, не зважаючи на складні погодні умови, відстоюємо свою позицію в Києві.

Проте президент України не зважає ні на думку стотисячного мітингу, який пройшовся вулицями столиці 24 листопада, ні на заяви територіальних громад, міст і селищ. Він продовжує зривати підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Керуючись положеннями ст.5 Конституції України, відповідно до якої єдиним джерелом влади в Україні є народ, ми, хто зібрався на Віче на майдані Корольова в Житомирі, ухвалили:

1. Вимагаємо від Віктора Януковича підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 року.

2. Для консолідації зусиль з метою посилення тиску на владу, 28-29 листопада перенести акцію «Євромайдан. Житомир» в Київ на Майдан Незалежності.

3. Вимагати від депутатів житомирської міської ради та міського голови Володимира Дебоя, депутатів обласної ради та її голови Йосипа Запаловського підняти прапори Європейського Союзу перед радами поряд з державним прапором та місцевими прапорами як символ незмінності та безальтернативності єроінтеграційного курсу України.

У разі відмови президента виконати волю народу та підписати Угоду, ми мобілізуємо громадян, партії, громадські організації, які виступають за європейську інтеграцію України, і усіма доступними методами будемо добиватися підписання Угоди.

29 листопада має стати кроком у Європу або початком кінця цієї влади.

м. Житомир, майдан Корольова
27 листопада 2013 року
Народне Віче

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення