В Житомирі змінюється влада. ФОТО

25.01 09:46    
Сесія Житомирської міської ради визнала, що єдиним повноважним органом, який надалі представлятиме інтереси житомирян та керуватиме містом є Народна Рада. Рішення було прийнято на вимогу громади, яка зайшла у сесійну залу міськради.

До народної ради увійшли нинішні депутати міської ради від опозиції та позафракційні народні обранці. Таку змогу мають регіонали за умови виходу з Партії Регіонів та публічного засудження кривавого режиму Януковича.

«Важливо зрозуміти, що «Народна Рада» існує не одночасно з нинішньою міською радою. Народна рада – це єдиний легітимний орган, який реально відображає інтереси мешканців міста і бере на себе відповідальність за обласний центр», - пояснює голова Житомирського осередку партії «Демократичний Альянс» Дмитро Ткачук.

В ході засідання міський голова неодноразово намагався зманіпулювати і не допустити прийняття рішення, якого вимагала багатотисячна громада. Для цього він оголосив закриття сесії, після чого громада зайшла до сесійної зали і попросила мера і депутатів продовжувати засідання. Після цього рішення було прийняте більшістю голосів.

«Сьогодні відбулась важлива подія – житомиряни почали здійснювати свою владу безпосередньо. Це важливо, оскільки влада в місті змінюється у мирний і легітимний спосіб. Режим Януковича доживає свої останні дні», - говорить активіст ДемАльянсу Владислав Пучич.

Перше засідання Народної Ради відбудеться 25 січня об 11:00 в сесійній залі.

Також активісти «Демократичного Альянсу» закликають житомирян вийти о 12:00 на майдан Корольова до приміщення обласної державної адміністрації.


Житомирська команда Демократичного Альянсу


В Житомирі змінюється влада. ФОТО


В Житомирі змінюється влада. ФОТО


В Житомирі змінюється влада. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:55
ДБР затримало нацгвардійця, який у Кривому Розі смертел ...
Сьогодні 17:49
Українські рятувальники пройшли навчання у Швеції та от ...
Сьогодні 17:49
Голова Держприкордонслужби зустрівся з Послом Чеської Р ...
Сьогодні 17:48
Прикордонники вибороли 18 медалей на Чемпіонаті світу з ...
Сьогодні 17:48
12 500 доларів за незаконний перетин кордону: прикордон ...
Сьогодні 17:48
МОЗ: За п’ять років українські медики виконали понад дв ...
Сьогодні 17:46
У Держгеокадастрі відбулася зустріч з представниками Яп ...
Сьогодні 17:44
Мінцифри: 15 стартапів представлять Україну на Web Summ ...
Сьогодні 17:42
Митний огляд за ІІІ квартал 2025 року: Українська митни ...
Сьогодні 17:40
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 541 доступний кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення