Андрій Садовий у Житомирі: Українців після Майдану - хочуть приспати

20.08 14:24    
Андрій Садовий вже зустрівся з журналістами та представниками громадських організацій Житомира. Дав три поради бути успішними: багато працювати, вірити в Бога і любити людей.

Пан Садовий переконаний, що місто Житомир має великий потенціал для розвитку: залежить від моменту проведення децентралізаціі та сміливості у керівників міста(не бути залежними від домовленостей та проводити не завжди популярні реформи).

Також пан Андрій стоїть на проведенні виборів усіх рівнів та очищенні влади. На його думку важливо знайти моральних та професійних людей.

Андрій Садовий у Житомирі: Українців після Майдану - хочуть приспати

Йому здається, що українців після Майдану хочуть приспати.

Корисним в Житомирі мер може бути лише своїм досвідом. Каже, що він є, адже коли став міським головою у Львові, то місто було засмічене, вода з 4 ранку до 4 вечора, відсутність освітлення, туризму, інфраструктури, робочих міст. Мер переконаний, що і в Житомирі є позитивний досвід, тому потрібно передавати: «Наша сила в єдності».

Зачепив пан Андрій і журналістську сферу. Він занепокоєний, що два великих канали «Інтер» та «1+1» змагаються за інтереси олігархів, маніпулючи населенням: «Секс, скандал, страх, смерть, сенсація - це ті теми, які висвітлює ТБ. Так бути не повинно, потрібно давати якісний поодукт».

Садовий радить переманювати людей до себе в місто, бо на 100 тис. народжується одна мудра людина, і їх потрібно концентрувати навколо себе. Так він робив у себе у Львові: «Потрібно і займатися промоцією свого міста, аби про нього знали й інші країни. Про ваше місто знають? Отож визначайтеся зі стратегією та тактикою розвитку міста, та працюйте».

Були до Садового пропозиції об'єднуватися з іншими політичними силами, але він не погодився, бо шукає незаплямованих чесних громадян. Їх шукає мо містах України. Каже за два тижні представить команду. Зараз розмови тривають з Гопко, Сюмарт. Йому потрібні морально стійкі громадяни, і чекає від громадськості Житомира рекомендацій, кого вони бачать у Верховній раді. В Житомирі координація з «Самопоміччю» через Наталю Чиж, у Бердичеві - з Юлією Лефтер.

На завершенню Садовому подарували картину та сказали, що готові підтримати.

Далі він їде на зустріч з колективом та керівницвом підприємства з іноземними інвестиціями «Ферпласт».

Андрій Садовий у Житомирі: Українців після Майдану - хочуть приспати

Андрій Садовий у Житомирі: Українців після Майдану - хочуть приспати

Центр Суспільних Комунікацій

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення