Київ: Автомайдан вимагав від ЦВК чесних виборів в Житомирській області на 66 окрузі

22.10 18:10    
Київ: Автомайдан вимагав від ЦВК чесних виборів в Житомирській області на 66 окрузі

Сьогодні, 22 жовтня 2014 року, о 10:00 Автомайдан провів акцію під стінами Центральної виборчої комісії. Метою акції було повідомити ЦВК про можливі факти фальсифікацій в 66 окрузі (Житомирська область) та передати вимогу щодо вжиття негайних заходів для їх запобігання.

До Автомайдану постійно надходить інформація про недобросовісні дії кандидатів по мажоритарним округам. Цього разу активістам повідомили, що в 66 окрузі планується чергова хвиля провокацій та спроб підтасувати результати виборів. Ініціатором цих планів є скандальна постать в тих краях – пан Журавський. У повідомленні було сказано, що до Центральної виборчої комісії були спрямовані три подання політичних партій, які беззаперечно найбільш пов’язані саме з цим одіозним депутатом – це партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!», партія «Народно-трудовий союз України» та Українська партія «Зелена планета». У заявах йшлося про вимоги змінити членів Окружної виборчої комісії № 66. Цікаво, що саме ці члени займають керівні посади – голова, заступник та секретар ОВК. Зрозуміло, що подібні дії покликані дестабілізувати ситуацію в окрузі, адже усі ці труднощі, які можуть виникнути у разі необґрунтованої заміни керівництва ОВК, призведуть до того, що робота комісії буде паралізована в цілому. У такому випадку, певний період часу напередодні виборів (а можливо, і у їх день), ОВК №66 не матиме особи, яка зможе підписувати документи від імені цієї виборчої комісії.

Київ: Автомайдан вимагав від ЦВК чесних виборів в Житомирській області на 66 окрузі

Активісти виклали цю інформацію у вимозі до голови ЦВК та зареєструвавли її відповідно до процедури. Сергій Коба, лідер Автомайдану, хотів особисто поспілкуватися з головою ЦВК – Михайлом Володимировичем Охендовським, але, на жаль, його не було на робочому місці в робочий час. Поки Сергій Коба з іншими автомайданівцями перебував у будівлі ЦВК, під її стінами вже зібрався озброєний наряд міліції. До самих активістів вони зауважень не мали, просто контролювали громадський порядок.

З 1 жовтня 2014 року по всій Україні проходили автомайданівські акції «Гади лізуть у Раду», метою яких було люструвати кандидатів ще на етапі їхньої передвиборчої кампанії. Зокрема, під пильне око активістів потрапили такі житомирські колишні регіонали: Ревега, Пехов та Журавський. Тепер, в останній тиждень перед виборами Автомайдан приділить максимальну увагу питанню чесності та прозорості виборів, саме тому активісти оперативно реагують на будь-які повідомлення про факти фальсифікації. Автомайдан докладе максимальних зусиль, щоб вибори 26 жовтня відповідали європейським стандартам демократичних виборів.

Слава Україні!
Київ: Автомайдан вимагав від ЦВК чесних виборів в Житомирській області на 66 окрузі

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:59
Роль спорту та безбар’єрності у відновленні ветеранів о ...
Сьогодні 15:59
Побори на митниці — ДБР завершило розслідування щодо по ...
Сьогодні 15:07
Прикордонники затримали агентку фсб, яка шпигувала за о ...
Сьогодні 15:06
Правоохоронці викрили кілька схем переправлення через д ...
Сьогодні 15:05
За кордон із супроводом за 20 тисяч доларів: на Харківщ ...
Вчора 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення