«Людина Порошенка» у Житомирі: Осінні вибори проходитимуть за змішаною системою по відкритих списках

«Людина Порошенка» у Житомирі: Осінні вибори проходитимуть за змішаною системою по відкритих списках

11.03 14:43    
Під час засідання Житомирської міської ради слово взяв народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат та поспілкувався з депутатами міської ради, повідомляють у прес-службі мерії.

«Сьогодні українцям треба заспокоїтись і вирішувати питання зважено. Робиться багато політичних заяв, але нічого не робиться для розвитку економіки країни», - зауважив Б. Розенблат.

Він акцентував увагу на необхідності покращення рівня житлово-комунальних послуг та створення нових робочих місць для демобілізованих військовослужбовців в Україні і у м. Житомирі зокрема.

Депутат Микола Романюк запропонував задля створення робочих місць зберегти підприємство «Верстатуніверсалмаш».

Борислав Розенблат нагадав що на розгляд ради неодноразово подавалось питання щодо створення індустріального парку у м. Житомирі, що дасть можливість залучити інвестиції та забезпечити робочі місця для житомирян.

Депутат Андрій Лілик наголосив, що рішення про створення індустріального парку у м. Житомирі не прийняте, оскільки питання не було обговорено у депутатських комісіях та не представлено концепцію Парку.

Депутат міської ради Н. Ковалюк звернулася до народного депутата з проханням прописати в пілотних проектах окремий рядок – забезпечення робочими місцями бійців АТО, в тому числі і тих, хто отримав інвалідність.

Про навантаження місцевого бюджету говорила З. Стрякіна. Також вона нагадала про свою пропозицію передати Лікеро-горілчаний завод у комунальну власність.

Депутат Сергій Мірошніков поцікавився у Б. Розенблата, як змінюється виборча система та нагадав нардепу про обіцянку відкрити партійні списки.

«Вибори, можливо, будуть восени, і вони проходитимуть за змішаною системою по відкритих списках», - відповів Б. Розенблат.

На важливості зосередження уваги на розвитку місцевої економіки депутат наголосив Володимир Бірюченко.

Підсумовуючи свій виступ, народний депутат Б. Розенблат зауважив, що і надалі робитиме все можливе для представлення інтересів житомирян у Верховній Раді України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:07
Прикордонники затримали агентку фсб, яка шпигувала за о ...
Сьогодні 15:06
Правоохоронці викрили кілька схем переправлення через д ...
Сьогодні 15:05
За кордон із супроводом за 20 тисяч доларів: на Харківщ ...
Сьогодні 15:05
На Дніпропетровщині судитимуть банкірів, які привласнил ...
Сьогодні 15:04
Запорізькі поліцейські викрили злочинну групу, яка прих ...
Вчора 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення