На Житомирщині відкривають громадські приймальні Віктора Януковича

На Житомирщині відкривають громадські приймальні Віктора Януковича

12.11 09:56    
Громадські приймальні кандидата у президенти Віктора Януковича на час передвиборчої компанії працюватимуть у місті Житомирі та у шести районних центрах області: Коростені, Новоград-Волинському, Малині, Бердичеві, Чуднові та Андрушівці. Їх відкривають протягом тижня на базі вже діючих громадських приймалень партії Регіонів. У кожній з них постійно працюватимуть керівник та два юристи. Відвідувачі громадських приймалень також зможуть зустрітися з народними депутатами-регіоналами та довіреною особою Віктора Януковича у шістдесят третьому виборчому окрузі. Першою відкривали приймальню у Житомирі.

Громадську приймальню Віктора Януковича презентував особисто голова Житомирського осередку Партії Регіонів, а тепер і голова виборчого штабу кандидата у президенти Микола Присяжнюк. Він і розпочав перший день роботи приймальні. Перший відвідувач консультується з приводу відновлення роботи станції біологічного захисту рослин. Впевнений: тут його зрозуміють, адже приймає особисто голова комітету Верховної Ради з питань аграрної політики.

Володимир Мельниченко, викладач, кандидат сільськогосподарських наук: "...Він обізнаний у цих питаннях. Сказав мені, що робити. Зараз буду смету складати, план роботи."

Надалі прийом громадян постійно вестиме Микола Туфанов, довірена особа кандидата у президенти Віктора Януковича по шістдесят третьому виборчому окрузі.

Микола Присяжнюк, народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Партії Регіонів: "Його піклування про людей та благополуччя суспільства в цілому – це дзеркальне відображення нашого кандидата – Віктора Федоровича Януковича, і в цілому нашої партії, яка демонструє стабільність і послідовність у прагненні до того, щоб наша незалежна країна розвивалась економічно і, звичайно, щоб добробут був на першому плані."

Микола Присяжнюк зазначає, що громадські приймальні Партії Регіонів діють у кожному районному центрі і не лише на час передвиборчої гонки, а постійно, бо покликані допомагати вирішувати наболілі людям проблеми.

Наталія Рибак, керівник регіональної приймальні кандидата на пост президента України Віктора Януковича: "В первую очередь – это материальная помощь, людям не за что лечиться . Это пенсионеры, у которых очень маленькая пенсия. Второе – это судебно-правовые вопросы. Третье – земельные вопросы. В принципе, что у человека болит – он идет."

Наталія Рибак впевнена: окрім нагальної допомоги людям потрібна звичайна увага.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомир
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення