Підозрюваний в одержанні хабара чиновник міськради на період досудового розслідування перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом

08.05 16:48    
Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди начальником одного з управлінь Житомирської міськради.

У середу, 8 травня 2019 року, за результатом розгляду клопотання про обрання особі запобіжного заходу, ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Як уже повідомлялося, посадовця підозрюють в одержанні неправомірної вигоди на суму одна тисяча доларів США, що в еквіваленті становить майже 27 тис грн. За таку суму чиновник пообіцяв приватному підприємцю не чинити тиску та не перешкоджати його господарській діяльності.

Викрито та затримано «на гарячому» зловмисника 6.05.2019, завдяки професійним діям прокуратури, СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу Управління СБУ в області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 369 КК України проводить СУ ГУНП в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Вчора 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Вчора 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення