Поліцейські затримали причетного до вогнепального поранення дитини на Житомирщині

13.07 11:22    
12 липня до лікарні м. Новограда-Волинського було доставлено 9-річного хлопчика з попереднім діагнозом наскрізне вогнепальне поранення спини. У результаті першочергових слідчо-розшукових дій поліцейські з’ясували попередні обставини та встановили причетність до події жителя столиці. Чоловік затриманий. Про це йшлося 13 липня на брифінгу начальника ГУНП в Житомирській області Юрія Олійника.

Повідомлення про подію надійшло до поліції о 14:30 від медиків. Пораненого хлопчика у тяжкому стані до лікарні доставив 43-річний киянин, попередньо, знайомий його батька. Дитину відразу госпіталізували до реанімаційного відділення, де медики надають необхідну допомогу.

У лікарню негайно після повідомлення виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи Новоград-Волинського районного відділу.

За попередньо отриманою інформацією, подія нібито відбувалась на березі місцевої річки. Однак у ході встановлення обставин ці відомості не підтвердились.
Поліцейські затримали причетного до вогнепального поранення дитини на Житомирщині

Відтак поліцейські провели низку інших слідчо-розшукових заходів та у результаті огляду за місцем проживання пораненого хлопчика правоохоронці виявили докази того, що поранення дитини відбулось в обійсті. З місця події було вилучено кулю калібром 9 мм та інші речові докази.

– Також було встановлено, що до завдання дитині вогнепального поранення причетний житель м. Києва, військовослужбовець, знайомий батька, який приїхав напередодні. Попередньо, подія сталась унаслідок необережного поводження зі зброєю. У ході невідкладного обшуку в його автомобілі були виявлені та вилучені зброя, у тому числі автоматична, різнокаліберні боєприпаси та вибухонебезпечні речовини, - повідомив начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.
Поліцейські затримали причетного до вогнепального поранення дитини на Житомирщині

Наразі чоловік затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Вирішується питання про оголошення затриманому підозри за вказаною статтею.

Також розпочато кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
Поліцейські затримали причетного до вогнепального поранення дитини на Житомирщині

Усі слідчі дії проводяться під процесуальним керівництвом Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Також, за словами начальника главку поліції області Юрія Олійника, наразі вирішується питання про транспортування пораненого хлопчика за допомогою авіації МВС з м. Новограда-Волинського до Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Вчора 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Вчора 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Вчора 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Вчора 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Вчора 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Вчора 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Вчора 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення