На Житомирщині оголосили підозри депутатові селищної ради та судовому експертові за «допомогу» у складанні водійських іспитів

12.08 16:35    
На Житомирщині оголосили підозри депутатові селищної ради та  судовому експертові за «допомогу» у складанні водійських іспитів

Бізнес на успішній здачі екзаменів для водіїв налагодили двоє посадовців. Один з них депутат селищної ради однієї з громад області, інший – працівник офіційної експертної установи у столиці. За домовленістю обох сума позитивного вирішення питання складала 10 тисяч гривень. Розслідують схему незаконного збагачення слідчі главку поліції Житомирщини.

Викрили відверто корупційні оборудки фігурантів слідчі Головного управління Нацполіції в Житомирській області спільно зі співробітниками УСБУ регіону та за процесуального керівництва обласної прокуратури.

У ході розпочатого досудового розслідування було встановлено, що схему збагачення за рахунок бажаючих «швидко і безболісно» скласти водійські іспити організували двоє посадовців. Так, депутат переконував слухачів водійських курсів у надзвичайній складності екзаменаційного процесу. Однак обнадіював майбутніх керманичів у можливості значно спростити процедуру.

Для цього слід було складати іспит у столичному сервісному центрі за умови супроводу «надійної людини». Звісно, такі послуги вимагали додаткових витрат.

Відтак 9 серпня в одному із сервісних центрів м. Києва правоохоронці затримали причетного до «корупційного тандему» – жителя столиці, працівника офіційної експертної установи. Чоловік, за попередньою домовленістю депутатом, якраз отримав від потенційного клієнта розрахунок – 10 тисяч гривень за успішну здачу теоретичного і практичного водійських іспитів. Чоловік був затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України і нині йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У результаті слідчих дій, проведених правоохоронцями і на Житомирщині, і в Київському регіоні, вилучено низку речових доказів протиправної діяльності обох чоловіків. Серед таких – грошові кошти в національній та іноземній валюті еквівалентом близько 400 тисяч гривень, чисті проштамповані документальні бланки та інше.

Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) КК України. Обом фігурантам оголошено про підозру у названому кримінальному діянні. Нині їх перевіряють на причетність до інших подібних фактів.

За чинним законодавством за такі протиправні діяння чоловікам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення