У Житомирі за матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення засуджено бойовика «москву» - начальника штабу «кольчуги»

22.09 11:38    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, Служба безпеки України продовжує комплексні заходи з викриття і притягнення до кримінальної відповідальності зрадників, які добровільно приєдналися до окупаційних збройних угруповань держави-агресора.

У Житомирі за матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення засуджено бойовика «москву» - начальника штабу «кольчуги»


Зокрема, завдяки доказовій базі, яку зібрали контррозвідники та слідчі СБУ, у Житомирі до 12 років ув’язнення з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна засуджено начальника штабу-першого заступника командира гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга» терорганізації «днр».

У межах спеціального досудового слідства встановлено, що у липні 2014 року на той час 22-річний уродженець Києва з ідейних міркувань вступив до підконтрольного росії незаконного збройного формування «днр».

Колишній нацгвардієць розпочав свою «військову кар’єру» із посади заступника командира «кольчуги» з озброєння та отримав позивний «москва».

У складі цього підрозділу він продовжує свою службу донині у статусі начальника його штабу та званні «підполковник».

Крім активного забезпечення бойовиків теругруповання військовою амуніцією, озброєнням і боєприпасами, бойовою технікою тощо, «москва» відповідає також за бойову готовність та дисципліну підпорядкованого йому особового складу, організацію і безпосередню координацію його діяльності.

За злочини проти України Корольовський районний суд м.Житомира засудив зіцпідполковника «москву» в порядку спеціального судочинства за такими статтями Кримінального кодексу України:

- ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності),

- ч. 2 ст.260 (участь у діяльності незаконного збройного формування).

Постановою слідчого СБУ його оголошено у розшук для забезпечення реального виконання покарання.

У суді також продовжується розгляд по суті матеріалів кримінального провадження по обвинуваченню батька фігуранта-колишнього українського правоохоронця у вчиненні аналогічних злочинів. Перебуваючи на останній займаній посаді «начальника поліції» тимчасово окупованого Маріуполя, він відповідав за організацію фільтраційних заходів, які призвели до численних арештів цивільного населення міста.

Викриття і документування злочинної діяльності здійснили контррозвідники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області.

Обвинувачення в суді підтримувала Житомирська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
Два румунські катери порушили державний кордон України ...
Вчора 22:01
Оперативність і злагодженість: прикордонники затримали ...
Вчора 22:01
Україна відзначає 20-річчя дії Закону України «Про забе ...
Вчора 22:00
Біля кордону з Угорщиною затримали трьох порушників та ...
Вчора 22:00
Україна вперше взяла участь у зустрічі керівників прико ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення