СБУ викрила посадовицю міської лікарні Житомира на системних хабарях за перемоги в тендерних закупівлях

05.07 12:53    
Служба безпеки заблокувала корупційну схему під час публічних закупівель у одній із міських лікарень Житомира. До незаконних махінацій причетна посадовиця установи, яка систематично отримувала «відкати» від комерсантів за допомогу у перемогах у тендерах.

За даними досудового розслідування, організувала схему ще у 2022 році працівниця лікарняного закладу, яка є уповноваженою на організацію й проведення публічних закупівель лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів дезінфекції та індивідуального захисту для потреб лікарні.

СБУ викрила посадовицю міської лікарні Житомира на системних хабарях за перемоги в тендерних закупівлях


Встановлено, що за цією схемою дві київські комерційні структури перемагали у торгах 22 рази та уклали із медзакладом договори загальною вартістю майже 11 мільйонів гривень.

Відповідно до цих угод, підприємці повинні були постачати лікарні медичні вироби – від крапельниць та шприців до медичних масок і рукавичок.

В обмін за це посадовиця отримувала свій «відсоток». Загалом СБУ задокументувала одержання зловмисницею упродовж червня 2022 – листопада 2023 років майже 150 тисяч гривень.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем роботи та проживання організаторки схеми правоохоронці вилучили тендерну документацію, комп’ютерну техніку і мобільний термінал із «діловою» перепискою спільників, банківську картку, яка фігурувала у схемі, та інші речові докази.

На підставі отриманих СБУ доказів фігурантці повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Заходи із документування злочинної схеми здійснили співробітники СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ГУНП у м.Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення