Збірна Житомирщини здобула 20 медалей на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств у Києві

09.04 12:18    
Збірна Житомирщини здобула 20 медалей на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств у Києві


З 03 по 06 квітня у Києві пройшов чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, який зібрав близько 500 учасників з усіх куточків країни. Спортсмени віком від 10 до 39 років змагалися у дисципліні «бойове двоборство», що поєднує стрільбу та всестильовий двобій — надзвичайно складне випробування витривалості, техніки та бойового духу.

Особливо напруженою була боротьба у віковій категорії 18–39 років, де за перемогу змагалися представники Національної гвардії, Збройних сил України, Служби безпеки України та інших силових структур. Цей турнір мав особливе значення, адже був присвячений Герою України — Ігорю Воєводіну, позивний «Стіч». Снайпер 12-ї бригади спецпризначення «Азов», студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ігор загинув у віці 20 років під час виконання бойового завдання поблизу Кремінної. Його мужність, жертовність та відданість стали символом незламного духу українського воїна.

На урочистому відкритті були присутні батьки Героя — пані Тетяна та пан Олег. Їх присутність та підтримка стали джерелом натхнення для кожного учасника змагань.

Збірна команда Житомирської області гідно представила свій регіон, здобувши 20 медалей — 7 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.

Чемпіонами України 2025 року стали Олександр Капустянський, Олег Скурковський, Артем Кулик, Євгеній Бабчинський, Іван Металіді, Микола Логвінчук та Ярослав Поплавський. Срібні нагороди вибороли Антоній Стоцький, Даніїл Ставінський, Максим Костюк, Валерій Харчук, Софія Зелінська, а також уже згадані Микола Логвінчук та Іван Металіді. Бронзу здобули Мар’ян Зінчук, Назар Назарчук, Дмитро Остапчук, Аніта Канавець, Ярослав Поплавський та Микола Логвінчук.

Велика вдячність за підтримку турніру — Центральному управлінню СБУ, Академії СБУ, фізкультурно-спортивному товариству «Динамо України», партнерам МХП — «Громада» та «ІНТЕР Атлетік», а також бойовим побратимам Ігоря з полку «Азов».

Сила — в єдності. Перемога — в пам’яті. Честь — у дії.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення