У Житомирі завершились змагання з міні-футболу на Кубок міського голови

23.05 12:33    
У травні 2011 року розпочався проект «Давай разом!», який триватиме до кінця 2012 року.

Метою проекту є популяризації здорового способу життя, розвитку почуття відповідальності серед молоді, попередження насильства, сексуальної експлуатації і торгівлі людьми, а також боротьбі із різними формами дискримінації та ксенофобією, і головне - посиленню іміджу України як соціально орієнтованої країни на Європейському просторі.

В рамках проекту в м. Житомирі проведено різноманітні спортивні турніри для хлопців і дівчат віком від 7 до 19 років. Спортивні змагання супроводжувалися проведенням тематичних просвітницьких заходів, розповсюдженням соціально-рекламної друкованої продукції. Побудовано спортивний майданчик в ЗОШ №30. Значна увага приділена підготовці дитячих футбольних тренерів, популяризації футболу серед учнівської молоді та дітей (в тому числі дівчат), залученню їх до занять у спортивних секціях та змагань на відкритих майданчиках.

У Житомирі завершились змагання з міні-футболу на Кубок міського голови


Команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста взяли активну участь у змаганнях Національного кубка шкільного футболу «Євро-2012». Команда загальноосвітньої школи №14 стала переможцем обласного етапу Кубка та учасником 1/4 у м. Львові.

З 07 по 22 травня 2012 р. в м. Житомирі з метою пропаганди здорового способу життя, організації змістовного відпочинку учнів початкової школи пройшли змагання з міні-футболу на Кубок Житомирського міського голови.

В змаганнях взяли участь команди 26 загальноосвітніх закладів: №1,2,3,5,7,8, 12,14, 15,16,17,19, 20, 21, 22,23,25,26,27,28, 30,32,33, колегіуму, 35, 36 та клубу «Фенікс».

На фінальній частині Кубку Житомирського міського голови слова привітання та подяки за участь у чемпіонаті висловив заступник міського голови Олександр Бочковський.

У Житомирі завершились змагання з міні-футболу на Кубок міського голови


У півфіналі зіграло 4 команди: ЗОШ №5, гуманітарна гімназія №23, ЗОШ №27 та клуб «Фенікс»

22 травня 2012 року на спортивному майданчику ЗОШ №30 у фіналі зустрілись команди ЗОШ №27 та клубу «Фенікс».

Призером Кубку міського голови стала команда клубу «Фенікс». Після гри відбулась церемонія нагородження кращих команд.

У Житомирі завершились змагання з міні-футболу на Кубок міського голови


Результати змагань:
І місце – команда СК «Фенікс»
ІІ місце – команда ЗОШ №27
ІІІ місце – команда гуманітарної гімназії №23 ім. Очерета.

Вітаємо переможців!!!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
Вчора 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
Вчора 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
Вчора 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
Вчора 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення