19-річний студент ЖДТУ встановив рекорд України на змаганнях з пауерліфтингу

19-річний студент ЖДТУ встановив рекорд України на змаганнях з пауерліфтингу

18.12 08:47    
Олександр Трондюк родом із Бердичева і наразі навчається на 2 курсі гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Йому 19 років, п’ять із яких він активно займається спортом і вже має значні досягнення.

На початку грудня цього року хлопець встановив новий рекорд України серед юніорів ( присідання, вагова категорія до 74 кг), впоравшись із вагою 210 кг
«Спортом я захопився у 14 років, аби стати сильнішим і побачити свої фізичні можливості. Обрав пауерліфтинг, оскільки силовий спорт формує характер, розвиває силу волі, та почуття патріотизму. Починав займатись в Бердичеві в спортивном клубі "Рось", а зараз - в тренажерному залі ЖДТУ під керівництвом Лемешка Віктора Васильовича та паралельно в спортклубі "YESport" під керівництвом Баленкова Андрія Олександровича. Тренеруюсь 5-6 разів на тиждень, інколи 2 рази на день, - відзначає Олександр. - Поєднувати спорт і навчання - дуже важко, бо вільного часу у мене не так і багато. Окрім пауерліфтингу, цікавить саморозвиток, не тільки фізичний, а й інтелектуальний, а також деякі ігрові види спорту - футбол , настільний тенніс, великий тенніс. Займаюсь пауерліфтингом, тому що це спорт сильних людей, він змушує мене рухатись вперед та наближає до мети».

Трондюк вже встиг неодноразово взяти участь у змаганнях різного рівня: в Житомирі, Бердичеві, Києві, Новоград-Волинську. Він дворазовий та абсолютний чемпіон обласних змагань, призер кубку Києва, призер кубку Новоград-Волинська. Під час нещодавніх змагань у Коломиї спортсмен не лише встановив уже згадуваний рекорд України, але й виконав норматив «майстра спорту», який йому одразу ж було присвоєно.

«Рідні та друзі підтримують мене, - додає Олександр Трондюк. - Пауерліфтинг - дуже затратний вид спорту, оскільки правильне та раціональне харчування, яке необхідне для досягнення високих спортивних результатів, вимагає значних коштів. Потрібні гроші й на спеціальне екіпірування, яке випускається лише за кордоном. Підтримувати форму для досягнення високих результатів потрібно постійно, а це займає багато часу і сил. Планую і надалі встановлювати рекорди на всеукраїнських та міжнародних змаганнях».

Голова профкому студентів ЖДТУ Владислав Савіцький днями привітав Олександра Трондюка із перемогами та передав грошову винагороду.
19-річний студент ЖДТУ встановив рекорд України на змаганнях з пауерліфтингу

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:12
На Харківщині двом депутатам оголосили підозри через не ...
Сьогодні 18:11
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за підоз ...
Сьогодні 18:11
Незаконно вивіз із біосферного заповідника «Асканія-Нов ...
Сьогодні 18:10
Загинули двоє 18-річних пасажирів: у Хмельницькому слід ...
Сьогодні 18:10
Майже 10 тонн незаконно виловленої риби вилучили поліце ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення