Понад дві тисячі поліцейських забезпечуватимуть правопорядок у день волевиявлення в області

Понад дві тисячі поліцейських забезпечуватимуть правопорядок у день волевиявлення в області

22.10 14:00    
Поліцейські Житомирщини працюють у посиленому варіанті несення служби для забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час місцевих виборів. Про це 22 жовтня повідомив керівник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник на прес-конференції, спільній з громадянською мережею ОПОРА.

- Понад 2,2 тисячі поліцейських, у тому числі 159 курсантів навчальних закладів, 2,1 тисячі працівників Управління державної служби з надзвичайних ситуацій, 210 військовослужбовців Національної гвардії України та інші правоохоронці виконуватимуть завдання із забезпечення правопорядку в день голосування. Зокрема, охорону приміщень виборчих дільниць здійснюватимуть 1 600 працівників поліції. На вулицях міст та сіл працюватимуть понад 400 поліцейських, реагуючи на всі повідомлення про події та правопорушення, - сказав очільник поліції.

Також залучатимуться ще понад 300 поліцейських, які нестимуть службу в складі чергових, слідчо-оперативних груп, вибухотехнічної, конвойної та кінологічної служб.

Окрім того, Юрій Олійник розповів, що з початку виборчої кампанії поліцейські Житомирщини зареєстрували 88 повідомлень про можливі порушення. За результатами проведених перевірок відкрито 14 кримінальних проваджень та складено 32 адміністративні протоколи. У 21 випадку інформація про порушення не підтвердилася, в інших випадках – перевірки тривають.

Правова кваліфікація відкритих кримінальних правопорушень відповідно до чинного Кримінального Кодексу України: ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) – 5 проваджень, ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) – 3 провадження, ст. 170 (Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій) – 1 провадження та інші.

- Поліція повністю готова до фінального етапу виборчої кампанії, - наголосив керівник Главку поліції Житомирщини.- Ми зробимо від нас залежне, аби волевиявлення громадян відбулося спокійно, чесно та законно.

Координатор громадянської мережі ОПОРА Тарас Чмут акцентував увагу присутніх на особливостях нинішньої кампанії, зокрема високій конкуренції між кандидатами, що подекуди переходить у відкриті конфлікти, а також використання чорного піару.

Також спікери заходу нагадали жителям області, чого не варто робити у день голосування, аби не порушувати закон.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:44
Держгарантії на портфельній основі: Уряд оновив правила ...
Вчора 23:42
МОЗ узгодило з представниками французького агентства но ...
Вчора 23:40
Стартував відбір українських технологічних компаній для ...
Вчора 23:38
41,1 млн грн із коштів UNITED24 спрямують на підтримку ...
Вчора 23:36
Микола Калашник: З 1 вересня Укрзалізниця підвищить зар ...
Вчора 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення