«Українська платформа»: Місцеві вибори мають відбутися за системою відкритих партійних списків

«Українська платформа»: Місцеві вибори мають відбутися за системою відкритих партійних списків

02.06 10:04    
Місцеві вибори мають відбутися за системою відкритих партійних списків, - рішення Президії політичної партії «Українська платформа»

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі "Української платформи", днями в центральному партійному офісі відбулося чергове засідання Президії політичної партії «Українська платформа». Головними питаннями для обговорення стали ініціатива представників Партії регіонів проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року та форма виборчої системи, за якою громадяни мають здійснити своє конституційне право.

Члени Президії на чолі з головою партії, народним депутатом Павлом Жебрівським під час дискусії зважували всі «за» та «проти» та дійшли до спільного рішення: вибори до органів місцевого самоврядування мають відбутися 27 березня 2011 року за принципом відкритих партійних списків.

Свою чітку позицію з цього приводу висловив партійний лідер Павло Жебрівський: «Україна вже мала і мажоритарну систему, і пропорційну. Результати всі ми з вами бачимо. Без відповідальності депутата, голови міста чи села перед виборцями, говорити про результативність будь-якої з попередніх виборчих систем сьогодні безперспективно. Внесення змін до Статуту нашої Партії, зокрема, впровадження відкритих внутрішньопартійних списків прямо стосується і нашої позиції щодо виборчої системи (в цьому випадку – виборів до місцевих органів самоврядування). Через це – тільки відкриті партійні списки з реальним механізмом відкликання депутата зможуть забезпечити ефективний контроль за обранцями в органах влади».

Щодо дати виборів, досвідчений парламентар та голова Президії партії «Українська платформа» Павло Жебрівський наголосив, що для нової виборчої системи необхідне внесення цілого ряду змін до діючого виборчого законодавства, зокрема, Конституції України, але висловив великий сумнів, що депутати Верховної Ради встигнуть всі ці необхідні зміни прийняти та затвердити до жовтня 2010 року. «Відповідні зміни запровадити до жовтня просто фізично неможливо. Через це, в парламенті я наполягатиму на даті 27 березня 2011 року. Бо якщо таких змін не буде, то і вибори 27 березня не забезпечать нової якості місцевої влади», - відзначив він.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення