Це черговий крок на шляху до енергонезалежності! - Сергій Сухомлин про підписання Угоди між Житомиром, Запоріжжям, Кабміном та KfW

Це черговий крок на шляху до енергонезалежності! - Сергій Сухомлин про підписання Угоди між Житомиром, Запоріжжям, Кабміном та KfW

30.11 16:20    
Житомир отримає від німецького державного банку KfW пільговий кредит і грант на термомодернізацію шкіл, садочків та закладів охорони здоров'я. Загалом - понад 17 млн євро.

Сьогодні, 30 листопада, у Києві в рамках проведення українсько-німецьких урядових переговорів відбулося урочисте підписання угоди про кредит та грант між Кабінетом Міністрів, Кредитною установою для відбудови (KfW), Житомирською та Запорізькою міськими радами та

Нагадаємо, що комплексна термореновація сорока будівель закладів освіти у Житомирській громаді передбачена проєктом "Енергоефективність у громадах".

Процентна ставка за кредитом становитиме 2%, плата за зобов’язаннями – 0,25%. Передбачений пільговий період 10 років, загальний період погашення – 30 років.

Окрім кредиту, наше місто отримає і грант близько 3 млн євро. Цю додаткову фінансову підтримку спрямують на комплексну термореновацію будівель закладів охорони здоров’я.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, такий проєкт є економічно вигідним для Житомира та черговим кроком на шляху до енергонезалежності. Термомодернізація закладів освіти та охорони здоров’я зекономить кошти громади на їх опалення. Очікується, що щорічна економія коштів становитиме в поточних цінах 31,2 млн грн.

Що відомо: у відборі на отримання коштів від KfW брали участь 38 міст. Основними критеріями оцінки були:

фінансова спроможність міст реалізувати інвестиції з енергоефективності, що фінансуються за рахунок кредитних коштів;
стан підготовки проєктних пропозицій;
досвід міст у реалізації проєктів з енергоефективності.
За оцінками консультанта Кредитної Установи для відбудови (KfW), Житомир та Запоріжжя показали найкращі результати за цими показниками.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення