Велосипедисти Києва просять виділити гроші на велодоріжки

06.05 20:36    
Асоціація велосипедистів Києва звернулася з офіційними листами до заступника до чиновників Київської адміністрації з проханням передбачити в бюджеті 19 мільйонів гривень на будівництво перших велодоріжок.

За підрахунками Головного управління транспорту, саме така суму коштів необхідно виділити цього року, повідомили в АВК.

"Сподіваємося, що бодай один-два велосипедні маршрути з'являться в Києві вже у 2010 році, і нарешті ваші численні публічні обіцянки, плани і наміри, які транслювалися в ЗМІ сотні разів, будуть підкріплені конкретним результатом, на який давно чекають кияни - урочистим відкриттям першої велосипедної доріжки", йдеться в листі організації до керівників міста.

Як відомо, Програма облаштування та розвитку велосипедних доріжок у Києві була ухвалена Київрадою 24 грудня 2009 року. Вона передбачає облаштування в столиці 17 транспортних та рекреаційних веломаршрутів загальною тривалістю 162 км до 2012 року.

Вартість проекту в цінах 2008 року складає 79 мільйонів гривень.

Згідно з програмою, велодоріжки мають прокладатися поза межами проїжджої частини і фізично відділятися від неї для уникнення доступу автомобілів.

"Зараз Київ є єдиною столицею Європи, яка досі не має інфраструктури для велосипедного транспорту. Попри це, в Києві налічується близько 15 тисяч постійних користувачів велосипедного транспорту, і їхня кількість постійно зростає", - наголосили в АВК.

Як відомо, Київрада планує в першому читанні розглянути проект цьогорічного міського бюджету 14 травня, а потім затвердити його на засіданні ради 27 травня.

RuporZT


Коментарів: 2 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: kiev.pravda.com.ua
Коментар
Александр - 7 травня 2010 08:02   
79 миллионов в ценах 2008г на 15 тысяч постоянных велосипедистов - это около 5,3 тыс. грн. на каждого велосипедиста выходит. Нехило! И это при том, что многие из них не знают элементарных правил дорожного движения, и хотят иметь права водителей, а обязанности и нести ответственность как пешеходы!!! Неужели деньги больше деть некуда?
кино онлайн
Коментар
vvvv - 6 травня 2010 22:02   
у меня есть и машина и 4 велосипеда - а этим быкам толь бабло отмыть отдаю предпочтение велосипеду.
и еще водители-козлы ваши номера запоминаются научитесь ездить- а то и ходить перестаните !!!!!!!!!!!!!!!!!
кино онлайн
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Сьогодні 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Сьогодні 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Сьогодні 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Сьогодні 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Сьогодні 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Сьогодні 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Сьогодні 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Сьогодні 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Сьогодні 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення