Андрій Клюєв: В Україні залишився лише один центр впливу - Президент Віктор Янукович

23.05 15:03    
В Україні залишився і діє досить ефективно тільки один центр впливу - Президент Віктор Янукович. За інформацією Прес-служби Першого віце-прем'єр-міністра, про це заявив Андрій Клюєв у Сімферополі на нараді з питань розвитку економіки і соціальної сфери Автономної Республіки Крим.

«Різні центри впливу, різні течії, перепалки в інтернеті між Президентом, Прем'єром та Головою Верховної Ради пішли в минуле. Той хаос, який ми спостерігали в Україні останні п'ять років, закінчився. Більше такого не буде», - заявив Перший віце-прем'єр-міністр.

За його словами, якщо хтось почне перепалку, то дуже швидко позбудеться своєї посади. «Усі керівники країни повинні працювати в одному напрямку, який вказує Президент. Те ж саме і на місцях: Рада Міністрів Криму і місцеві органи влади, всі керівники працюють на одну мету - на розвиток держави», - наголосив Андрій Клюєв.

Перший віце-прем'єр-міністр зауважив, що Раді Міністрів Криму пощастило з керівником Василем Джарти, тому що він може спокійно і впевнено заходити в кабінет керівника держави і в будь-який кабінет в Уряді України, що дозволяє швидко і ефективно вирішувати кримські проблеми, які накопичилися за останні роки. «Фактично всі тут присутні - члени однієї команди, і це запорука успіху в реалізації завдань, що стоять перед нами», - підкреслив Перший віце-прем'єр-міністр.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Сьогодні 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Сьогодні 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Сьогодні 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Сьогодні 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Сьогодні 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Сьогодні 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Сьогодні 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Сьогодні 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Сьогодні 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення