Ірина Верещук: Факти пошкодженого та зруйнованого майна на Херсонщині фіксуватимуть комісії, створені у кожній територіальній громаді

14.06 16:10    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, факти пошкодженого та зруйнованого майна на Херсонщині фіксуватимуть комісії, створені у кожній територіальній громаді. Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила під час прямого включення на ТБ «Суспільне».

За словами посадовиці, таке розпорядження ухвалено під час останнього засідання Уряду. Воно стосується громад, які постраждали від надзвичайної ситуації,

спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС.

Комісії мають з’явитися невідкладно. Їх створення контролюватиме Херсонська обласна військова адміністрація.

«Прийняте Урядом розпорядження передбачає, що органи місцевого самоврядування зобов’язані якнайшвидше створити такі комісії. Вони мають функціонувати у кожному населеному пункті, кожній територіальній громаді, які постраждали внаслідок підтоплення. Їхнє завдання – фіксувати факти пошкодження та руйнування майна. Від їхньої роботи буде залежати швидкість підготовки актів, занесення даних у реєстр і власне отримання компенсації», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:29
На Одещині прикордонники виявили приховані старовинні м ...
Сьогодні 18:28
Фіктивна сім'я=реальний вирок: у «Раві-Руській» викрил ...
Сьогодні 18:28
Маскувальні плащі не допомогли: на кордоні з Молдовою з ...
Сьогодні 18:27
На Полтавщині поліція з'ясовує обставини загибелі 9-рі ...
Сьогодні 18:26
У Києві судитимуть двох зловмисників, які жорстоко поби ...
Вчора 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення