Ольга Стефанішина зустрілась із заступником Генерального секретаря НАТО з операцій Томасом Гоффусом

21.06 15:18    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, під час зустрічі у Києві 20 червня Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та заступник Генерального секретаря НАТО з операцій Томас Гоффус обговорили підготовку майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі, оборонну підтримку України та подальше поглиблення співпраці держави з Альянсом з метою набуття майбутнього повноправного членства.

Основним предметом розмови стала реалізація Комплексного пакету допомоги НАТО Україні (далі – КПД), що буде розглядатися на Саміті НАТО у Вільнюсі. Ольга Стефанішина та Томас Гоффус позитивно оцінили роботу з напрацювання проектів допомоги Україні у межах КПД, приділивши окрему увагу таким напрямкам як розмінування українських територій, соціальний захист військовослужбовців та взаємосумісність.

Віце-прем'єр-міністр ознайомила співрозмовника стосовно функціонування міжвідомчого механізму координації проектів КПД в Україні, який здійснюється за її керівництва і наступних кроків української сторони з наповнення КПД практичним змістом.

Поряд з розвитком практичної співпраці України та НАТО, Ольга Стефанішина наголосила на важливості отримати чіткий політичний сигнал щодо членства України в НАТО у Вільнюсі. «Україна готова до діалогу та готова працювати над модальностями. Не йдеться про вступ до НАТО вже завтра, але для нас дуже важливо, щоб у Вільнюсі цей процес було запущено», – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

Томас Гоффус підкреслив, що Україна є життєво важливою для НАТО, і запевнив у подальшій підтримці.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:07
За 2,5 тис. доларів фіктивно «оформлювали» службу в «Аз ...
Вчора 22:05
Військовим вперше закуплять FPV-дрони на оптоволокні за ...
Вчора 22:05
Уряд представив Парламенту звіт про підготовку до осінн ...
Вчора 22:04
Міноборони: Вперше deep strike дрони буде закуплено на ...
Вчора 22:03
Уряд достроково припинив повноваження голови наглядової ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
20 серпня 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення