Міжнародний пенітенціарний форум зібрав у Києві понад 30 представників міжнародних країн та інституції

22.06 09:55    
У Києві відбувся Міжнародний пенітенціарний форум-2023, організований Міністерством юстиції України за підтримки Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).

Міністр юстиції України Денис Малюська відкриваючи конференцію наголосив, що цим форумом хотілося довести українцям та всьому світові, що українська пенітенціарна система змінюється: «Їй можна довіряти, бо вона пройшла складний шлях від радянського минулого до дотримання прав ув'язнених за найкращими міжнародними зразками».

Водночас, він зазначив, що попереду ще багато викликів. Бо ми вже маємо досвід евакуації понад 10% українських ув'язнених із зони бойових дій та підготовки планів дій на випадок наближення війни до кожної з українських пенітенціарних установ.

«Ще до початку повномасштабного вторгнення у нас були величезні плани та цікаві й оригінальні проекти у пенітенціарній сфері. Після вторгнення унікального досвіду стало ще більше: чимало в’язничної інфраструктури знищили або пошкодили росіяни. Так, систему законодавства вдалось адаптувати до найбільших викликів, але чимало проблем ще залишились невирішеними та неврегульованими. Наприклад, як збалансувати інтереси працівників ДКВС, в’язнів та суспільства у випадку надшвидкої окупації території та, відповідно, що робити із в’язницею під час раптового захоплення ворогом міста», - наголосив Денис Малюська.

Він подякував партнерам з UNODC, які допомогли з організацією та фінансуванням форуму та зазначив, що у частині фінансування ДКВС – поки основна надія на міжнародних донорів.

У Міжнародному пенітенціарному форумі–2023 фізично взяли участь делегації з 18 країн світу, ще приблизно стільки ж онлайн. Виступаючи (онлайн) із промовою Міністр юстиції Японії Кен САЙТО, висловив всебічну підтримку українським колегам від імені свого Уряду і пообіцяв якомога активної та результативної підтримки в рамках роботи інституцій країн «Великої сімки».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:07
За 2,5 тис. доларів фіктивно «оформлювали» службу в «Аз ...
Вчора 22:05
Військовим вперше закуплять FPV-дрони на оптоволокні за ...
Вчора 22:05
Уряд представив Парламенту звіт про підготовку до осінн ...
Вчора 22:04
Міноборони: Вперше deep strike дрони буде закуплено на ...
Вчора 22:03
Уряд достроково припинив повноваження голови наглядової ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
20 серпня 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення