Інформація для громадян, які планують поїздки через українсько-польський кордон

02.07 23:43    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, станом на 12:30 02 липня пункти пропуску на українсько-польському кордоні працюють у штатному режимі.

Впродовж попередньої доби державний рубіж з Польщею перетнуло 69,5 тис. громадян та 12,3 тис. одиниць транспорту в обох напрямках. Від початку літнього сезону показник пропущених через кордон є рекордним. Найбільші накопичення з легковиків на виїзд з України спостерігались у «Краківці», «Шегинях», «Раві-Руській» та «Устилузі». З боку суміжної сторони, в другій половині дня та ввечері, у «Краківці» та «Шегинях» черги сягали близько 200 авто. Накопичення пасажирських автобусів в бік Польщі зафіксовано у «Краківці», «Шегинях» та «Грушеві».

Сьогодні станом на 12:00 черги на виїзд з України зменшились. Зокрема перед пунктами пропуску очікують від 60 до 95 легковиків. На в’їзд в Україну у «Краківці» та «Шегинях» очікують по 200 автомобілів, у «Раві-Руській» та «Грушеві» 80 та 60 відповідно.

Від 7 до 11 пасажирських автобусів очікують на виїзд у «Шегинях», «Краківці», «Раві-Руській» та «Грушеві». З боку суміжної держави черги з автобусів спостерігаються у «Шегинях», «Краківці» та «Грушеві».

Рекомендуємо громадянам, які слідують через Польщу транзитом, обирати для перетину кордону пункти пропуску в межах Закарпатської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:37
Ігор Клименко: Служби системи МВС поруч із людьми в цей ...
Вчора 17:36
На українсько-польському кордоні припинено ввезення тов ...
Вчора 17:35
Псевдомашиністом до Молдови: прикордонники викрили злоч ...
Вчора 17:35
Понад 500 тис грн незаконних виплат за відсутність на р ...
Вчора 17:34
Сексуальне рабство під прикриттям працевлаштування: при ...
Вчора 17:08
Гранти на світло для бізнесу — Уряд розширює програму « ...
Вчора 17:06
У 2025 році державні кадастрові реєстратори Чернігівщин ...
Вчора 17:04
Сергій Боєв на конференції OFDEF: протиповітряна оборон ...
Вчора 17:02
Всесвітня спадщина ЮНЕСКО під атакою: росіяни пошкодили ...
Вчора 17:00
Митний огляд «Українська митниця: розвиток попри війну» ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення