Чверть мільйона гривень за дозвільні документи: на Хмельниччині поліцейські викрили фігурантів злочинної «схеми»

10.07 17:29    
Директора підприємства, який отримав неправомірну вигоду затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Оперативники управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області спільно зі слідчими обласної поліції викрили злочинну «схему» з видачі дозвільних документів для підприємств, які здійснюються роботи пов’язані із підвищеною небезпекою.
Директор підприємства у експертно-технічній сфері та посадовці регіонального управління Державної служби з питань праці налагодили механізм одержання коштів під час видачі документів для проведення робіт пов’язаних із підвищеною небезпекою.
За послуги підприємці офіційно мали сплачувати 10 відсотків, а решту передавати фігурантам справи. Водночас потрібно було у обов’язковому порядку замовляти виготовлення частини з потрібного пакету документів у підприємства затриманого. У разі відмови фігуранти створювали штучні перешкоди.
7 липня поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального кодексу України директора підприємства одразу після
одержання 265 тисяч гривень неправомірної вигоди. Грошові кошти вилучено на місці події.
Проведено обшуки за місцем роботи працівників управління Держслужби з питань праці, офісному приміщенні експертного підприємства та за місцями проживання фігурантів.
Директору підприємства оголошено підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:07
За 2,5 тис. доларів фіктивно «оформлювали» службу в «Аз ...
Вчора 22:05
Військовим вперше закуплять FPV-дрони на оптоволокні за ...
Вчора 22:05
Уряд представив Парламенту звіт про підготовку до осінн ...
Вчора 22:04
Міноборони: Вперше deep strike дрони буде закуплено на ...
Вчора 22:03
Уряд достроково припинив повноваження голови наглядової ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
20 серпня 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення