На Київщині судитимуть групу осіб за розповсюдження наркотиків у колонії

13.07 17:02    
Обвинувальний акт стосовно так званого «смотрящого» та його п’ятьох спільників скеровано до суду. Лідеру організованої групи може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.
У вересні 2022 року оперативники Департаменту стратегічних розслідувань, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора перекрили канал постачання та розповсюдження наркотичних засобів на території виправної колонії.
Організував діяльність 32-річний так званий «смотрящий» та залучив засуджених та осіб «з волі». У кожного фігуранта була окрема чітко визначена роль, а контролював діяльність лідер угруповання.
Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями утримання фігурантів та проживання їх спільників. У ході заходів вилучили мобільні термінали, банківські картки, скляні колби, ємкості з нашаруваннями невідомих речовин, електронні ваги, зіп-пакет із залишком речовини білого кольору.
Обвинувальний акт стосовно протиправної діяльності осіб скеровано до Бориспільського міськрайонного суду Київської області. Організатор обвинувачується у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу) Кримінального кодексу України. Також його і ще п’ятьох спільників судитимуть за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу.
Заходи з викриття проводилися за участі працівників виправної колонії 119 та Київського СІЗО.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:37
Ігор Клименко: Служби системи МВС поруч із людьми в цей ...
Вчора 17:36
На українсько-польському кордоні припинено ввезення тов ...
Вчора 17:35
Псевдомашиністом до Молдови: прикордонники викрили злоч ...
Вчора 17:35
Понад 500 тис грн незаконних виплат за відсутність на р ...
Вчора 17:34
Сексуальне рабство під прикриттям працевлаштування: при ...
Вчора 17:08
Гранти на світло для бізнесу — Уряд розширює програму « ...
Вчора 17:06
У 2025 році державні кадастрові реєстратори Чернігівщин ...
Вчора 17:04
Сергій Боєв на конференції OFDEF: протиповітряна оборон ...
Вчора 17:02
Всесвітня спадщина ЮНЕСКО під атакою: росіяни пошкодили ...
Вчора 17:00
Митний огляд «Українська митниця: розвиток попри війну» ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення