Без черг та походів у держустанови: відтепер змінити місце проживання можна за 10 хвилин у застосунку чи на порталі

02.08 14:05    
Повертаємо одну з найбільш довгоочікуваних послуг у Дії — відтепер у застосунку та на порталі можна змінити місце проживання. Наразі сервіс доступний для жінок, дітей та чоловіків непризовного віку.

Читайте по темі: Де вигідно купити страховку ОСАЦВ онлайн?.

«Зміна місця проживання — одна з найзатребуваніших послуг у Дії. Ми вдосконалили сервіс, прибрали людський фактор й автоматизували процеси. Українці зможуть швидко та зручно змінити місце проживання у своєму смартфоні. Без черг, паперів та походів до ЦНАП», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Раніше, щоб змінити місце проживання, необхідно було збирати документи, ходити до ЦНАП або профільної установи за місцем реєстрації. Спершу — щоб записатися на певний час, потім — щоб змінити місце реєстрації, а після цього ще додатково — щоб отримати витяг про місце проживання. Весь процес займав декілька днів.

З послугою в Дії не потрібно робити ці кроки, що значно зекономить час. До того ж змінити місце проживання можна з будь-якої точки світу. Відтепер для українців, які реєструються у власному житлі або житлі одноосібного власника, місце проживання змінюватиметься автоматично. Це пришвидшить процес отримання послуги і зекономить ваш час.

Щоб змінити місце проживання в застосунку Дія, ви маєте бути старше 14 років або 18, якщо змінюєте місце проживання дитини. А також мати податковий номер та ID-картку або закордонний паспорт у Дії. Власники паспортів-книжечок можуть скористатися сервісом на порталі Дія.

Щоб отримати послугу в Дії:

авторизуйтеся в застосунку
виберіть Послуги — Зміна місця проживання
вкажіть, чиє місце проживання хочете змінити — своє чи дитини
перевірте інформацію про поточне місце проживання
виберіть адресу, за якою хочете задекларувати нове місце проживання
зазначте свої контактні дані
перевірте заяву та сплатіть адміністративний збір

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
23 січня 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
23 січня 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
23 січня 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
23 січня 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
23 січня 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення