Уряд удосконалив Порядок сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності

15.08 18:30    
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності. Зокрема, було визначено нові та уточнено чинні збори.

Наприклад, включено нові види зборів за можливість третіх осіб заперечувати проти заявок на винаходи, скасовувати патенти в адміністративному порядку, за можливість отримати сертифікат додаткової охорони винаходів, за проведення інформаційних пошуків, за можливість заявників і правовласників відновлювати свої права.

Термінологію приведено у відповідність до спеціальних законів у сфері інтелектуальної власності. Наприклад, замінено терміни «топографія інтегральної мікросхеми» на «компонування напівпровідникового виробу», «кваліфіковане зазначення походження товару» на «географічне зазначення», «знак для товарів і послуг» на «торговельну марку», внесено інші термінологічні зміни.

Також збільшено пільги зі сплати зборів для неприбуткових установ та організацій.

«Останнім часом було внесено низку змін до спеціальних законів у сфері інтелектуальної власності, тому Уряд має привести у відповідність до них систему зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. Такі зміни мають створити належні правові умови для реалізації положень спеціальних законів у сфері інтелектуальної власності в частині запровадження нових механізмів охорони та захисту прав інтелектуальної власності і збалансують державну систему правової охорони інтелектуальної власності в Україні», - зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
23 січня 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
23 січня 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
23 січня 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
23 січня 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
23 січня 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення