Незаконне витрачання коштів закладом освіти

05.09 11:02    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, фахівці Східного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Любимівського ліцею Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області.

Основна частина порушень, встановлених аудиторами, стосувалась видатків, здійснених на оплату праці, на суму 927 тис. грн та складає 84% від встановленої суми порушень, що призвели до втрат.

Зокрема, працівникам ліцею виплачувались премії до святкових дат та державних свят, які не передбачені Положенням про преміювання, на суму 502,9 тис. грн, а також нараховано та виплачено надбавки за почесне звання та доплати до мінімальної заробітної плати у завищеному розмірі з нарахуваннями на них на суму 424,1 тис. гривень.

Крім того, внаслідок завищення вартості виконаних ремонтних робіт, закупівлі і списання продуктів харчування з порушенням законодавства та зайвого списання пально-мастильних матеріалів за відсутності підтвердних документів, навчальним закладом допущено незаконних видатків на суму 151,3 тис. гривень.

Неукладання договору оренди щодо надання в користування міні-футбольного поля призвело до недоотримання місцевим бюджетом і ліцеєм доходів.

Водночас контрольним заходом встановлено наявність порушень, що не призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів. А саме навчальним закладом зайво включено до штатного розпису понаднормативні штатні одиниці психолога та соціального педагога, що призвело до завищення потреби коштів субвенції.

Матеріали ревізії передані до Дніпропетровської обласної прокуратури та копії матеріалів передано Управлінню Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
23 січня 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
23 січня 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
23 січня 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
23 січня 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
23 січня 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення