Посилення стійкості енергосистеми: Україна отримала від Литви другий потужний автотрансформатор

05.09 16:36    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, за координації Міністерства енергетики України у межах співпраці та допомоги у відбудові енергосистеми Литовська Республіка передала українській стороні вже другий потужний силовий автотрансформатор. Він буде встановлений на високовольтній підстанції системи передачі електроенергії і трансформуватиме напругу з магістрального до розподільного рівня, забезпечуючи живленням до 200 тисяч домогосподарств.

«Литва – не просто партнер, а й надійний друг України. Ми спільними зусиллями протидіємо агресії російських терористів на різних ділянках фронту, зокрема енергетичному. Підтримка литовських партнерів у вигляді потужного обладнання допомагає українським енергетикам не тільки відновлювати пошкоджені об’єкти, але і посилювати стійкість енергосистеми. Дякуємо нашим литовським друзям за цю підтримку», - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Міненерго висловлює вдячність донору – компанії LITGRID, а також неурядовій організації MELYNA IR GELTONA (BLUE/ YELLOW) та Посольству Литви в Україні за сприяння в передачі автотрансформатора. Транспортування автотрансформатора до України здійснювалося у межах Механізму цивільного захисту ЄС.

Нагадаємо, за координації Міненерго в Україну здійснюється постачання міжнародними партнерами енергетичного обладнання, необхідного для відновлення об’єктів, пошкоджених російськими атаками.

Зокрема, з Литви надійшло вже 67 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 1 286 тонн. Серед отриманого обладнання - електростанції резервного живлення, силові трансформатори, трансформатори струму-напруги, трансформатори струму, трансформатор напруги та інше обладнання, необхідне для відновлення енергосистеми.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення