Уряд виділив перші 100 мільйонів гривень на будівництво нового реабілітаційного корпусу на Рівненщині

09.09 23:05    
Кошти виділено громаді Рівненщини з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Йдеться про 100 мільйонів гривень на 2023 рік. Їх спрямують на перший етап будівництва лікувально-реабілітаційного корпусу Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни у селищі Клевань.

Читайте по темі: Купівля офісних крісел: Що важливо знати під час вибору - https://ruporzt.com.ua/interestingness/187856-scho-vazhlivo-znati-pd-chas-kupvl-ofsnih-krsel.html.

Наразі це ключовий в Україні медичний заклад, який приймає на реабілітацію в гострому періоді воїнів ЗСУ після важких черепно-мозкових та спінальних травм. Гроші підуть на підготовчі роботи та роботи з нульового циклу будівництва.

«Якісна сучасна реабілітація в сфері охорони здоров’я — один з наших пріоритетів. Ми активно працюємо над розбудовою мережі реабілітаційних закладів по всій Україні. Це про політику героїв у дії. Героїв, які щодня ризикують життям і здоров’ям, відстоюючи нашу незалежність та свободу. Центр в Клевані — унікальне місце. Тут є все необхідне обладнання, навчені фахівці, працюють міжнародні команди, які передають свій найкращий досвід. Важливо, щоб Центр розвивався і мав можливість надавати висококваліфіковану допомогу ще більшій кількості пацієнтів, яка цього потребує. Рішення Уряду про виділення державних коштів у сумі 100 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на будівництво нового корпусу Центру ще раз демонструє, що реабілітація дійсно одна з ключових сфер для держави сьогодні», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На території госпіталю зведуть сучасний 4-поверховий корпус стаціонарного лікування з приймально-діагностичним відділенням та адміністративно-побутовим блоком. Його відкриття дозволить збільшити пропускну спроможність реабілітаційного центру медзакладу до 300 стаціонарних ліжко-місць.

Відповідно до будівельного проекту, на першому поверсі нового корпусу розташуються приймально-діагностичне та лабораторне відділення. На другому — відділення інтенсивної терапії, стаціонарне відділення, приміщення для персоналу та перехід до існуючого корпусу госпіталю. На третьому поверсі запроектовані відділення інтенсивної терапії, приміщення для персоналу та операційний блок на 3 операційні зали. На четвертому — передбачені приміщення адміністрації та 5 реабілітаційних залів. Також планується будівництво вертолітного майданчика для оперативної доставки поранених захисників.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення