Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Німеччини

12.09 08:49    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, у Києві, 11 вересня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок.

«Німеччина є одним із лідерів у постачанні військової допомоги нашій країні. Україна сподівається якнайшвидше отримати ракети Taurus. Важливо також максимально захистити українські міста й цивільну інфраструктуру. Розраховуємо на допомогу Німеччини у зміцненні системи ППО», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час зустрічі сторони також обговорили співпрацю в енергетиці. Прем’єр-міністр наголосив, що відновлення енергосистеми України — одне з ключових завдань. Він подякував Німеччині за сприяння та започаткування проекту вітрової електростанції в Чорнобильській зоні відчуження.

Денис Шмигаль та Анналена Бербок торкнулися питання інтеграції України в ЄС і НАТО. Глава українського Уряду подякував німецькій стороні за фінансову підтримку, зокрема ініціативи Ukraine Facility.

Крім того, сторони проговорили підготовку до наступної великої конференції відновлення. Прем’єр-міністр України високо оцінив пряму регіональну підтримку з боку німецьких міст.

Денис Шмигаль подякував Уряду Німеччини за підтримку формули миру Президента України та незмінну солідарність із нашою державою.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
До 17 тонн пального за 5 місяців — ДБР викрило на прода ...
Вчора 21:19
Збитки понад 5 млн грн під час закупівлі супутникових т ...
Вчора 21:19
На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя, який ...
Вчора 21:17
Прикордонники викрили масштабну схему незаконного переп ...
Вчора 21:17
Підпільна нафтобаза, контрафактне пальне та майже 20 мл ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
19 травня 18:44
Как выбрать компанию для международной перевозки умерши ...
18 травня 20:40
Международные ритуальные услуги: транспортировка умерши ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення