У Тернополі злочинна банда вимагала у жінки 43 тис дол

12.09 18:03    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, у Тернополі затримали злочинну групу за вимагання 43 000 доларів США. Щоби змусити потерпілу сплатити їм гроші, фігуранти відібрали її автомобіль.

Знешкодили діяльність угруповання вимагачів оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області та слідчі обласної поліції. Як з’ясували поліцейські, місцева мешканка взяла у фігурантів в борг 14 000 доларів США. Не повернувши їх у зазначений термін, жінка попросила відтермінувати час виплати. Ділки спочатку погодилися, а потім, замість того, щоб розв'язувати проблему в правовому полі, поставили її на так званий «лічильник».

Згодом взагалі розірвали «угоду» та, погрожуючи фізичною розправою і пошкодженням майна, вимагали надати їм 43 000 доларів США. Щоби змусити потерпілу сплатити кошти, відібрали її автомобіль.

11 вересня оперативники та слідчі за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення ГУНП в Тернопільській області затримали двох учасників угруповання під час отримання від жінки третього траншу – 35 000 доларів США. Раніше було задокументовано факти передачі вимагачам ще 8000 доларів США.

Також правоохоронці встановили місце знаходження автомобіля потерпілої. Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські вилучили гроші, гранати та ключі від автівки потерпілої.

Наразі двоє фігурантів затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їм підозри за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України та обрання запобіжних заходів. Також вирішується питання про внесення відомостей за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
До 17 тонн пального за 5 місяців — ДБР викрило на прода ...
Вчора 21:19
Збитки понад 5 млн грн під час закупівлі супутникових т ...
Вчора 21:19
На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя, який ...
Вчора 21:17
Прикордонники викрили масштабну схему незаконного переп ...
Вчора 21:17
Підпільна нафтобаза, контрафактне пальне та майже 20 мл ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
19 травня 18:44
Как выбрать компанию для международной перевозки умерши ...
18 травня 20:40
Международные ритуальные услуги: транспортировка умерши ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення