Ірина Верещук: Маємо забезпечити гідні умови у місцях тимчасового проживання ВПО

17.09 19:57    
Маємо забезпечити гідні умови у місцях тимчасового проживання, - наголосила Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО.

На нараді розглянули питання реалізації постанови № 930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

«Місця тимчасового проживання мають забезпечувати переселенцям гідні та безпечні умови, особливо у тих випадках, коли йдеться про осіб з інвалідністю, людей похилого віку та дітей», – зазначила Віце-прем'єр-міністр.

Команда Мінреінтеграції разом із представниками обласних військових адміністрацій розробили алгоритм співпраці задля оперативної комунікації та вирішення усіх нагальних питань. ОВА вже надають інформацію щодо потреби у проведенні ремонтів в МТП для того, щоб привести їх у належний стан.

Серед іншого домовилися з міжнародними організаціями щодо аналізу та моніторингу потреб у ремонті й облаштуванні МТП.

«Створення ефективної системи забезпечення ВПО житлом є критично важливим перед зимою. Тому ми спільно докладаємо зусиль, аби люди мали комфортне перебування у тимчасовому житлі», – резюмувала Ірина Верещук.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення