Поліцейські Закарпаття заблокували шахрайську схему

18.09 13:12    
Співробітники кримінальної поліції Закарпаття, у співпраці зі слідчими та СБУ, викрили шахрайську схему продажу неіснуючих товарів через мережу Інтернет. Правоохоронці встановили, що до злочину причетний 40-річний мукачівець, який наразі відбуває покарання у місцях позбавлення волі за раніше скоєні злочини.

В ході проведення оперативних заходів, спрямованих на протидію шахрайським схемам у регіоні, співробітники кримінальної поліції Закарпаття у співпраці з кіберполіцію, СБУ та Закарпатською УВП № 9, отримали інформацію про причетність до такого виду злочинів засудженої особи, яка наразі перебуває в установі виконання покарань.

В ході слідства з’ясувалося, що зловмисник, користуючись мобільним телефоном, зареєстрував акаунт на одному з популярних інтернет-майданчиків, де розміщував оголошення про продаж різних товарів. Після отримання оплати за неіснуючий товар від довірливих покупців, фігурант переставав відповідати на дзвінки та повідомлення потерпілих.

Таким чином 40-річний мукачівець ошукував громадян практично по всій території України, і за оперативною інформацією сума збитків може сягати сотень тисяч гривень.

З метою збору додаткових доказів у справі, днями у камері, де зловмисник відбуває покарання, поліцейські провели санкціонований судом обшук. Слідчі вилучили важливі речові докази - два мобільні телефони, які використовувалися для вчинення злочину, та записники з номерами банківських карток.

Підозрюваний наразі відбуває покарання за вчинення майнових злочинів та за злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї і боєприпасів. Тепер йому інкримінують ще й шахрайські дії.

В поліції за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури слідчі повідомили зловмиснику про підозру.

Наразі у справі вже встановлено 22 потерпілих та тривають заходи зі встановлення кола всіх інших ошуканих осіб, а також загальної суми завданих зловмисником збитків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
Вчора 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
Вчора 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
Вчора 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
Вчора 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення