Бюджетна підтримка ветеранів зросте більше ніж удвічі у 2024 році

29.09 09:55    
Упроекті Держбюджету на 2024 рік Уряд передбачив істотне переосмислення підходів до ветеранської політики та збільшив фінансування цього напряму на 7,5 млрд грн (що удвічі більше ніж у 2023 році) – до понад 14 млрд гривень.

Це дозволить якісно і комплексно надавати всеохоплюючу підтримку громадянам, які захищали незалежність нашої держави. А саме суттєве збільшення бюджетних асигнувань для реалізації ветеранської політики, що включає комплексні підходи до реабілітації, медичного обслуговування, житлового забезпечення, та інших форм підтримки ветеранів та їхніх сімей, сприятиме швидшому й ефективнішому вирішенню їх проблем і потреб.

Зокрема, за рахунок цих коштів буде запроваджено інститут помічника ветерана. Це проект для ветеранів та членів їх родин, які готові допомогти іншими ветеранам легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати послуги та пільги, які заслужено гарантовані їм державою. Субвенція на надання таких послуг 15-ма тисячами помічників визначена у сумі майже 4 млрд гривень.

Для надання реабілітаційних і психологічних послуг ветеранам та членам їх сімей у бюджеті передбачено 2,6 млрд гривень. На заходи з зубопротезування передбачено 750 млн гривень.

Для забезпечення житлом ветеранів, у першу чергу осіб з інвалідністю, заплановані виплати для понад 2 тис. осіб. На це передбачено в бюджеті близько 6 млрд грн (тобто в середньому підтримка сягне більш ніж 2,5 млн грн кожному із отримувачів).

Для створення та функціонування Національного військового меморіального кладовища враховані кошти у сумі 516 млн гривень.

На фінансову підтримку ветеранів через Український ветеранській фонд передбачено 248 млн гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:24
6 500 доларів США за зняття військовозобов’язаних з роз ...
Вчора 18:23
Судитимуть адвокатку та її спільників за «допомогу» в у ...
Вчора 18:23
На кордоні з Румунією прикордонники виявили партію ґадж ...
Вчора 18:22
Правоохоронці ліквідували схему переправлення через кор ...
Вчора 18:21
Ховався в мікроавтобусі серед ящиків з-під бананів: неп ...
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
21 січня 16:31
МелаМаг-В6: здоровий сон та підтримка нервової системи
20 січня 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення