Галущенко обговорив з Лаурою Лохман участь США у відбудові і розвитку українського енергосектору

14.11 23:36    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, у межах міжнародної конференції «Energy for the recovery of Ukraine», яка триває у Варшаві за ініціативою Міненерго, Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч із першою заступницею помічника Держсекретаря США з енергетичної дипломатії Лаурою Лохман.

Міністр поінформував представницю Держдепартаменту про результати свого нещодавнього візиту до США і проведені зустрічі, які були сконцентровані на поглибленні співпраці в енергетичній галузі, залученні американських інвестицій у відновлення і розвиток українського енергосектору.

«Наша співпраця з американськими партнерами має значні успіхи в енергетиці, зокрема ядерній галузі. Ми прагнемо поглиблювати співробітництво з акцентом на залучення американських інвестицій у розвиток сучасних технологій та їх імплементацію в Україні. Маємо величезні перспективи поглиблення співпраці у водневій галузі, виробництві малих модульних реакторів, розвитку вітро- і сонячної генерації, а також газовій сфері», – зазначив Герман Галущенко.

Сторони обговорили питання локалізації в Україні потужностей з виробництва обладнання для енергетичної галузі, а також створення належних безпекових умов для їх функціонування у межах кластерів.

Герман Галущенко розповів про ситуацію в енергетичній системі України та наслідки, яких російські атаки завдають енергосектору. Він акцентував на необхідності збільшення обсягів можливостей імпорту електроенергії в Україну з європейських країн для балансування системи. Також Міністр наголосив на важливості децентралізації генерації для належного забезпечення регіонів енергопостачанням. Ще однією темою зустрічі стало зберігання газу. Сторони відзначили важливість використання європейськими партнерами потужностей українських ПСГ для забезпечення енергетичної безпеки не тільки України, але і всього континенту.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:24
На кордоні зі Словаччиною затримали двох громадян Чехії
Вчора 18:24
Чоловік на мотоциклі намагався прорватися до Румунії
Вчора 18:23
У Дніпрі правоохоронці припинили діяльність шахрайськог ...
Вчора 18:22
Поліцейські Харківщини викрили групу наркозбувачів та в ...
Вчора 18:21
Поліцейські викрили конвертаційний центр, через який ві ...
Вчора 18:22
Юлія Свириденко: Запроваджуємо новий підхід до оголошен ...
Вчора 18:20
Кожна релокована громада повинна продовжувати опікувати ...
Вчора 18:18
Програма житлових ваучерів: Мінрозвитку провело координ ...
Вчора 18:16
Мінрозвитку підтримало запуск першого пілотного проекту ...
Вчора 18:14
Міноборони повністю забезпечило потреби військовослужбо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення