Грант з бюджету Луцької міської громади може отримати релокований бізнес

19.11 20:23    
Кошти фонду підтримки підприємництва Луцької міської територіальної громади можуть бути використані на дофінансування грантової допомоги від міжнародних донорів, яку отримали суб’єкти господарювання, що релоковані з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Читайте по темі: Електронний документообіг в бухгалтерії та важливість сучасного програмного забезпечення - https://ruporzt.com.ua/interestingness/194588-elektronniy-dokumentoobg-v-buhgalteryi-ta-vazhlivst-suchasnogo-programnogo-zabezpechennya.html.

Для цього необхідно:

бути суб’єктом господарювання малого та середнього підприємництва, що перемістився на територію громади з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією;

мати офіційну реєстрацію бізнесу на території Луцької міської територіальної громади;

мати статус внутрішньо переміщеної особи;

мати підписану грантову угоду з міжнародними донорами у 2023 році;

мати фінансово-плановий документ (кошторис витрат), який містить відповідні статті й суми витрат коштів, необхідних на завершення реалізації грантової допомоги (окрім страхових платежів, податків та зборів, витрат на виплату заробітної плати тощо).

Для включення до переліку суб’єктів господарювання, які мають право на отримання фінансової допомоги з фонду підтримки підприємництва Луцької міської територіальної громади, необхідно з 17.11.2023 по 24.11.2023 у відділ розвитку підприємництва та торгівлі департаменту економічної політики Луцької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19, м. Луцьк, 43025, кабінет 122) подати заяву разом із таким переліком документів:

1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

2. Банківські реквізити для виплати коштів (копія);

3. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО);

4. Податкова декларація за звітний період (копія);

5. Грантова угода, підписана з міжнародними донорами у 2023 році (копія)

6. Фінансово-плановий документ (кошторис витрат).

Звертаємо Вашу увагу, що умови фінансування з бюджету Луцької міської територіальної громади — не більше 30% від суми грантової угоди, але не більше 50,0 тисяч гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:49
Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки ...
Вчора 17:09
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Вчора 17:08
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Вчора 17:08
За матеріалами СБУ та прокуратури 15 років за гратами о ...
Вчора 17:07
За 7 місяців Державна служба зайнятості працевлаштувала ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення