Поліцейські затримали водія «Пежо», який збив пішохода та втік з місця події

13.01 23:27    
Внаслідок наїзду потерпілий отримав тілесні ушкодження, від яких помер у лікарні. Водій-втікач керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Дорожньо-транспортна пригода сталась 12 січня близько 20.00 в одному з сіл Дрогобицького району.

Як попередньо встановили правоохоронці, невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на 55-річного мешканця сусіднього села, який йшов проїзною частиною дороги з велосипедом. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких, незважаючи на зусилля медиків, помер у лікарні. Водій з місця події втік.

До розшуку водія-винуватця ДТП були задіяні оперативники кримінальної поліції, слідчі та групи реагування патрульної поліції Дрогобицького районного відділу поліції. На місці події працювали спеціалісти-криміналісти.

Проведеними заходами правоохоронці встановили, що наїзд був скоєний автомобілем «Пежо», яким керував житель Дрогобича віком 27 років - він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Автомобіль поліцейські розшукали та вилучили на спецмайданчик, а водія затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту повідомили водію-втікачу про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.

Досудове розслідування триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:44
На Дніпропетровщині поліцейські повідомили про підозру ...
Сьогодні 17:43
Держаудитслужба розпочне масштабну перевірку дорожнього ...
Сьогодні 17:43
Поліцейські Харківщини затримали чоловіка за розбещення ...
Сьогодні 17:42
ДБР знайшло бортовий реєстратор МіГ-29, який упав на Од ...
Сьогодні 17:42
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ще один підпа ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення